روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 151
  • بازدید دیروز: 887
  • کل بازدید ها: 465,075
بهره مندی از پاداش وزارت نیرو با مدیریت مصرف برق

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان با بیان اینکه عبور بدون خاموشی از تابستان امسال نیازمند همراهی بخش های مختلف مصرف است، گفت: مشترکان در صورت مدیریت مصرف و انتقال مصرف به زمان های کم فشار از پاداش و تخفیف در اعمال هزینه های برق بهره مند می شوند.
افشین روشن میلانی در نشست خبری با بیان اینکه عبور از پیک بار تابستانی از چالش های وزارت نیروست، یادآوری کرد: تقاضای مصرف برق در ساعت های مختلف شبانه روز و فصل های مختلف سال متغیر است و امکان ذخیره انرژِی الکتریکی وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی و تولیدی با مشارکت در طرح های تشویقی از جمله طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی، طرح ذخیره عملیاتی و طرح صنایع خود تامین از پاداش های وزارت نیرو بهره مند می شوند، گفت: مشترکان خانگی و کشاورزی هم با جابجایی زمانی مصرف وسایل برقی از زمان اوج بار به ساعت های کم بار از تخفیف در هزینه مصرفی بهره مند می شوند.
وی از افزایش ۱۳ درصدی مصرف برق در هفته جاری در حوزه مدیریت برق منطقه ای آذربایجان به واسطه افزایش دمای هوا خبر داد و گفت: مشترکان با کاهش مصرف ۱۰ درصدی و پرهیز از مصرف وسایل برقی در ساعت های پربار کمک قابل توجهی به مدیریت این انرژی خواهند کرد.
روشن میلانی به کاهش مصرف ۲۶۵ مگاواتی مصرف برق توسط واحدهای صنعتی، کشاورزی و ادارات در تابستان سال گذشته اشاره کرد و گفت: پیش بینی پیک بار تابستان امسال سه هزار و ۹۳ مگاوات است.
وی با اشاره به سهم ۱۱ درصدی بخش عمومی و اداری در مصرف برق حوزه مدیریت شرکت برق منطقه ای آذربایجان، گفت: در صورت تغییر ساعت کار اداری ۴ تا ۵ درصد کاهش مصرف برق در زمان پیک بار خواهیم داشت.
روشن میلانی اعلام کرد: تغییر ساعت کار ادارات به ۷ صبح تا ۱۴ ظهر به مدیریت ارشد استان پیشنهاد شده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز