روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 310
  • 814
  • 1,336,046
بهره گیری از ذهن خلاق، دورنمای جشنواره ایده های برتر

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز بهره گیری از ذهن های خلاق را اولویت و دورنمای جشنواره ایده و خلاقیت های برتر دانست.
حجت الاسلام احمد حمیدی در آیین اختتامیه جشنواره ایده و خلاقیت های برتر با معرفی تبریز به نام شهر علامه ها و فرهیختگان که همواره در طول تاریخ خواستگاه فرهنگ و صنعت بوده ، گفت: این جشنواره با محوریت تبریز ۲۰۱۸ مطرح و اهداف مدیریت شهری، گردشگری و مدیریت پسماند و حفاظت از محیط زیست را پیگیری کرد و شهرداری تبریز عزم راسخ در توسعه هم جانبه این شهر دارد.
جشنواره ایده و خلاقیت های برتر با هدف حمایت از جوانان و نخبگان سعی دارد تا ظرفیت و پتانسیل های نسل جوان را در راستای بهره گیری از ذهن های خلاق شناسایی و معرفی کند.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز همچنین از عوامل برگزار کننده این جشنواره تشکر و قدردانی کرد و آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان این جشنواره کرد.جشنواره ایده های برتر تبریز ۲۰۱۸ با هدف انسجام بخشی به ایده های خلاقانه و بهره مندی از فکر خلاقیت های شهروندان در حوزه های مختلف مدیریت شهری برگزار شد. دبیرخانه جشنواره نیز از عموم افرادی که در ارتباط با مفاد یاد شده درفراخوان طرح یا ایده ای داشتند دعوت به حضور و همراهی نمود.
بعد از اعلام فراخوان این جشنواره، استقبال گسترده ای از سوی جامعه پژوهشگران و نخبگان در این رابطه صورت پذیرفت و نتیجه ی آن، خلق آثار و ایده های ارزشمندی است. در این مدت ۴۱ اختراع و ۳۳۱ ایده به دبیرخانه جشنواره رسید که شامل آثار بسیار ارزشمندی در حوزه ایده پردازی و خلاقیت هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز