روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 153
  • 969
  • 1,384,429
بهروان: بازنشسته‌ام اما به فوتبال متعهدم

رییس کمیته برگزاری مسابقه‌های سازمان لیگ گفت: با وجود اهمیت کارگاه TMS نماینده دو باشگاه در این کارگاه حضور نداشتند.
غلامرضا بهروان در حاشیه کارگاه آموزشی TMS درباره غیبت نماینده دو باشگاه در این کارگاه اظهار کرد: به دلیل اینکه مسئولیت تمام امور مربوط به ترانسفر بازیکنان به عهده باشگاه‌هاست، بهتر بود تمام باشگاه‌ها در کارگاه نماینده داشتند اما متاسفانه دو باشگاه در این کارگاه شرکت نکردند. در حال حاضر پرونده‌های زیادی از نقل و انتقالات تیم‌های ایرانی در فیفا وجود دارد و دلیلش نبود آموزش پیرامون این مسائل است.
وی افزود: به قول تاج، ایران بهشت وکلای پرونده‌های فیفاست. هر بازیکن و مربی خارجی که به ایران بیاید، به گونه‌ای به مشکل می‌خورد.
رییس کمیته برگزاری مسابقه‌ها درباره بازنشستگی‌اش عنوان کرد: در حال حاضر کارهای نیمه تمام را انجام می‌دهم. با این حال بازنشسته‌ام ولی تعهد زیادی به فوتبال دارم.
بهروان همچنین در مورد اعلام برنامه‌های تیم ملی در سال ۲۰۱۸ توسط کی‌روش و تعامل بین باشگاه‌ها و تیم ملی برای اجرای این برنامه عنوان کرد: برنامه‌های تیم ملی سال گذشته نیز توسط کی‌روش در همین موقع‌ها اعلام شد و ما آن را در اختیار فیفا و AFC قرار دادیم. امسال هم همین کار را می‌کنیم. معتقدم مسئولان بلندپایه فدراسیون باید سازوکاری را فراهم کنند تا باشگاه‌ها و تیم ملی به تعامل خوبی برسند. به هر حال باشگاه هم هزینه می‌کند و در این قضیه حق دارد. معتقدم فدراسیون باید در این قضیه ورود کند.
وی در مورد تهدید فیفا به کسر امتیاز از باشگاه های ملوان و تراکتورسازی توضیح داد: این را ظاهرا کمیته انضباطی فیفا اعلام کرده اما هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز