روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 6
  • 814
  • 1,335,742
بهسازی مسیرهای منتهی به تفرجگاه ائل‌گلی

شهردار منطقه ۲ تبریز از آسفالت‌ریزی اساسی خیابان ۳۵ متری سینای ائل‌گلی و همچنین تراش آسفالت قدیمی و مستهلک خیابان جدیری شمالی خبر داد.
رسول موسایی افزود: در ادامه برنامه‌های آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری مسیرهای اصلی و فرعی حوزه منطقه۲، مسیرهای منتهی به تفرجگاه ائل‌گلی در حال بهسازی است؛ به همین منظور، آسفالت‌ریزی خیابان ۳۵ متری سینا از فلکه خیام ائل گلی تا مقابل برج شهران بطول ۱/۵ کیلومتر، در مراحل پایانی است.
شهردار منطقه دو تبریز ادامه داد: در عملیاتی مشابه، عملیات زیرسازی، تراش آسفالت مستهلک، درزگیری و آسفالت‌ریزی مسیر تفرجگاه ائل‌گلی به پایان رسیده است.
وی در ادامه اظهار داشت: به منظور سهولت تردد عمومی، مسیر مقابل هتل پارس تا خیابان فردوس ائل‌گلی به طول ۱/۵ کیلومتر آسفالت‌ریزی شده‌است.
موسایی اضافه کرد: عملیات تراش آسفالت خیابان جدیری شمالی از مسیرهای مرکزی کلانشهر تبریز، برای انجام آسفالت ریزی اجرا می‌شود.
شهردار منطقه ۲ تبریز، در توضیح جزئیات این طرح گفت: این عملیات به طول ۱.۵ کیلومتر در سه مرحله تراش آسفالت، زیرسازی و آسفالت‌ریزی اساسی حدفاصل خیابان امام و کمربندی آزادی به انجام می‌رسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز