روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
به دنبال پرداخت بدهی‌های گذشته هستیم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: به دنبال پرداخت بدهی‌های گذشته هستیم و تاکنون هفت میلیارد ریال از آن بدهی های را ما پرداخت کرده ایم.
علیرضا رحیمی در خصوص پرداخت بدهی های گذشته فدراسیون، گفت : متاسفانه این فدراسیون با یک بدهی سنگین چند میلیاردی مواجه است که تاکنون توانستیم مبلغ هفت میلیارد ریال از این بدهی ها را پرداخت نمائیم. بدهی های فدراسیون به افراد حقیقی و حقوقی، مربوط به سال های گذشته است.
او ادامه داد: در طول چهار ماه حضورم در این فدراسیون تمام تلاش خود را به منظور پرداخت این بدهی ها انجام دادم . بخشی از این مبالغ پرداخت شد و بخشی دیگر که مربوط به هزینه های آژانس مسافرتی، آکادمی ملی المپیک، رستوران و حق الزحمه داوران مسابقات است در مرحله صدور چک قرار دارد. همچنین در حال پرداخت اقساط بدهی ها مربوط به فدراسیون آسیایی هندبال هستیم. اگرچه این بدهی ها تماماً مربوط به سنوات گذشته است اما فدراسیون هندبال تمام تلاش خود را برای پرداخت آن انجام خواهد داد. در کنار پرداخت این بدهی ها با رایزنی های انجام شده مبلغ یک میلیارد ریال از بدهی‌های فدراسیون هندبال ایران به فدراسیون آسیایی بخشیده شد.
او در پایان گفت: جا دارد مجدداً در اینجا بگویم با این حجم از بدهی بدون حمایت، مساعدت و کمک وزارت ورزش و جوانان چه با حضور من و یا هر فرد دیگری در راس فدراسیون کار بسیار دشوار و فدراسیون با مشکلاتی زیادی روبروخواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز