روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
به رئیس جمهور اجازه دهیم بر اساس مطالبات مردم وزرایش را انتخاب کند

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: یکی از مطالبات مردم انتخاب افرادی کارآمد،شایسته و توانمند برای کابینه دولزدهم است؛ باید این فرصت را به رییس جمهور بدهیم تا در یک محیط توام با آرامش بتواند بر اساس توانمندی‌ رزومه‌های طرح شده وزرا و معاونت‌های مربوطه را انتخاب کند.
الهام امین ‌زاده در ارتباط با گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب وزرای دولت آتی اظهار کرد: رزومه‌های افراد مختلفی که قرار بود برای هر یک از پست‌های وزارتخانه‌ها پیشنهاد شود، جمع‌آوری شده است. طرح مطالبات از سوی مردم می‌تواند بر انتخاب وزرا اثر بگذارد؛ چراکه مردم ما پیش‌از همه شایستگی و لیاقت، کارآمدی و کارآیی و توانمندی و تجربه در وزرای انتخاب شده را طلب کرده‌اند.بیان چنی ن مطالباتی می‌تواند در انتخاب افراد از میان رزومه‌های طرح شده کارساز باشد. وقت آن رسیده که این رزومه‌ها بدون تنش و فشارهای سیاسی مورد بررسی قرار بگیرد تا وزرایی کارآمد برای ژیشبرد اهداف کشور انتخاب شوند.بحث اصلی در حوزه شایسته‌سالاری و تجربه افراد انتخاب شده است؛ این موضوعات باید بر گرایش‌های سیاسی وزرای آتی غلبه پیدا کند. در نظرسنجی‌ها مردم اعلام کرده‌اند که کارآمدی را بر سهمیه جناح‌های سیاسی ترجیح دادند.
وی ادامه داد: اگر تخصص و کارآمدی در انتخاب تمام وزرا در نظر گرفته شود این کابینه می‌تواند نقش خود را درست ایفا کند چرا که فرد کارآمد همواره دغدغه پیشرفت و توسعه کشور را دارد و به دنبال راه حلی برای خروج از مشکلات کشور است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز