روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
به روز رسانی پرداخت خسارت بیمه تکمیلی تا نیمه دی ماه

مدیرعامل صندوق هنر سید حسین سیدزاده در گفت و گو با خبرنگاران گفت : پرداخت خسارتهای بیمه تکمیلی به شماری از اعضا با تاخیر مواجه بوده که با توجه هماهنگی های بعمل آمده کمتر از ۲۰ روز آینده خسارت های درمان به حساب خسارت دیدگان واریز خواهد شد.
سید زاده همچنین از تعامل بیمه رازی و صندوق اعتباری هنر به شکلی مثبت یاد کرد و گفت: بررسی مدارک ارسالی به صندوق به طور مستمر در حال انجام و هم اکنون در انتظاررسیدگی پرداخت خسارتها از سوی بیمه رازی هستیم.این صندوق ارائه خدمات بهینه در جهت رفاه حال اعضا و همچنین بروزرسانی تمامی دریافت خدمات بخصوص بیمه های تکمیلی را در دستور کار جدی خود قرار داده و با جدیت این مهم را دنبال خواهد کرد.
سید زاده همچنین خدمت به اهالی فرهنگ، هنر، رسانه، پیشکسوتان و مستمری بگیران و اعضای صندوق اعتباری هنر را افتخاری بزرگ برای این صندوق و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد و افزود: همچنان که در گذشته نیز اعلام کردم همواره از نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده همگان به ویژه اعضا استقبال کرده و از هر آنچه در جهت رفاه حال اعضا باشد نیز به دیده منت آماده ارائه و بررسی توسط کارشناسان و متخصصان این صندوق خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز