روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 380
  • 849
  • 1,360,292
به سامان رساندن پروژه مس سونگون با حضور رئیس جمهور

استاندار آذربایجان‎شرقی بر لزوم استفاده از فرصت سفر رئیس جمهور در اردیبهشت ماه به استان جهت به سامان رساندن پروژه‌هایی مثل مس کاتدی سونگون و نفلین سینیت سراب تاکید کرد.
مجید خدابخش در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی استان به خبرنگار ان اظهار داشت: در اردیبهشت ماه سال آینده شاهد سفر رئیس جمهور به استان خواهیم بود که هم سفر استانی به شمار می‌رود و هم افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی تاکید کرد: انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی این فرصت را مغتنم شمارند و با دعوت چند هفته قبل از وزرای مربوطه به استان به اعلام پروژه‌های اولویت‌دار بپردازند تا تخصیص اعتبارات این پروژه‌ها از منابع صندوق توسعه ملی و یا اعتبارات دولتی در برنامه‌ریزی‌ها لحاظ شود.
استاندار آذربایجان‌شرقی تمرکز بر دو یا چند پروژه مهم و تاثیرگذار مثل فاز اول متروی تبریز، مس کاتدی سونگون و نفلین سینیت سراب و تعیین تکلیف نهایی آنها با مساعدت‌های رئیس جمهور را جزو اولویت‌های استان عنوان کرد و گفت: تعریف پروژه‌های جدیدی که بتواند ظرف مدت حداکثر سه سال به اتمام رسد نیز بلامانع است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز