روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۳
روزنامه ساقی آذربایجان
به صورت تمام وقت نمی‌توانم در خدمت تیم ملی باشم

لازلو سوچک، سرمربی پیشین تیم ملی تفنگ در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص تماس دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی با وی در مورد مشخص کردن وضعیت طلبش اظهار داشت: بله، فدراسیون تیراندازی ایران چند بار با من تماس گرفته و قرار بر این شده که در یک ماه آینده ملاقات حضوری با یکدیگر حالا در کمپ تمرینی تیم ملی یا جای دیگر داشته باشیم و در این مورد بحث و گفت‌وگو کنیم. آنها قول لفظی داده‌اند که طلب من را بپردازند که امیدوارم فدراسیون سرانجام این طلب طولانی‌مدت من را پرداخت کند.
وی در پاسخ به این پرسش که «اگر فدراسیون تیراندازی ایران طلب شما را طبق وعده‌ای که داده، پرداخت کند، حاضر هستید دوباره هدایت تیم ملی ایران را برعهده بگیرید؟»، تصریح کرد: نمی‌توانم در این خصوص پاسخی قطعی در این مقطع بدهم چون نمی‌دانم که پیشنهادی که به من خواهد شد چه شرایطی خواهد شد. در کنار اینها من نمی‌توانم به طور تمام وقت در اختیار فدراسیون باشم چون در حال حاضر دچار بیماری هستم و از زندگی در کنار خانواده‌ام دارم لذت می‌برم. در واقع به صورت پاره‌وقت می‌توانم به تیم ملی تیراندازی ایران کمک کنم، اما قطعاً به صورت تمام وقت نمی‌توانم در خدمت تیم ملی ایران باشم. تمامی اینها هم بسته به این دارد که فدراسیون طلب من را بپردازد و با شرایط جدید من برای همکاری موافقت کنند.
سرمربی پیشین تیم ملی تیراندازی ایران همچنین این پرسش را که «آیا از فدارسیون به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت کرده‌اید؟»، اینطور پاسخ داد: در حال حاضر این کار را به حالت تعلیق در آورده‌ام و منتظرم ببینم که ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.
لازلو در پایان خاطرنشان کرد: من عاشق تیراندازهای تیم ملی ایران هستم و از اینکه به آنها کمک می‌کردم خیلی خوشحال بودم، اما متأسفانه اتفاقاتی که افتاد سبب شد تا کمی این رضایت من از همکاری با فدراسیون تیراندازی و تیم ملی ایران کمی خدشه‌دار شود. امیدوارم در آینده شرایطی پیش بیاید که دوباره بتوانیم با یکدیگر کار کنیم، اما همانطور که گفتم از این بابت مطمئن نیستم چون همه چیز بستگی به پرداخت طلب من و موافقت با شرایط جدید همکاری من با فدراسیون دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز