روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
به فینــــال رسیــــدیم چون حق‌مان بود

گارد رأس شهرداری تبریز گفت: اگر به فینال لیگ برتر بسکتبال رسیده‌ایم، حق‌مان بوده و این نشان می‌دهد بسکتبال را بهتر از تیم‌های دیگر بازی کرده‌ایم.
به گزارش خبرگزاری فارس، آرن داودی در مورد فینال پنجم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: هر دو تیم چهار بازی سخت را پشت سر گذاشتند. هم ما و هم مهرام تمام تلاش‌مان را می‌کنند تا در بازی پنجم به پیروزی برسند. ما بازی چهارم را بردیم اما باید آن پیروزی را فراموش کنیم و فقط به مسابقه آخر فکر کنیم.
وی ادامه داد: باید در مسابقه آخر در خانه با تمام قوا حاضر شویم و اشتباهاتی که در چهار بازی قبلی را داشتیم را تکرار نکنیم و در نهایت مقابل تماشاگران خودمان به قهرمانی برسیم.
گارد رأس شهرداری تبریز عنوان کرد:‌ اگر ما به فینال رسیده‌ایم تنها به خاطر ۴-۵ بازی خوب در نیمه‌نهایی نبوده است بلکه از شش ماه پیش که کارمان را آغاز کردیم با بازی‌های خوب پیش آمدیم. در دور مقدماتی هم دوم شدیم همان رده دوم باعث شد که ما در پلی‌آف کار راحت‌تری داشته باشیم. درست است که همه الان را نگاه می‌‌کنند اما اگر به شش ماه قبل و کارهایی که تیم‌ها انجام داده‌اند نگاه کنند متوجه همه چیز می‌شوند. پتروشیمی و نفت آبادان هم که به فینال نرسیدند چیزی از ارزش‌های آنان کم نمی‌شود.
وی تأکید کرد: آنها بازیکنان بسیار خوبی داشتند اما مسلماً ما بسکتبال را بهتر بازی کردیم که الان در فینال هستیم. تیمی‌تر بازی کردیم در ۱۵ ثانیه وقتی شش امتیاز را جبران می‌کنیم نشان می‌دهد که حق‌مان حضور در فینال بوده است. پس فقط نباید یک بازی را تماشا کنیم.به گزارش فارس دیدار پنجم فینال لیگ برتر بسکتبال امروز در تبریز برگزار و قهرمان فصل مشخص خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز