روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 25
  • 807
  • 1,068,665
به نفع مردم نظر بدهید نه به نفع خود !

محمود پاک‌نیت درباره مسؤولیت اجتماعی بازیگران در جامعه معتقد است افرادی که در کنار مردم قرار می‌گیرند چه بازیگر و چه کسانی که مسؤولیتی در جامعه دارند، همیشه مورد اعتماد مردم هستند و این اعتماد باید به نفع مردم نظر بدهد و حرکت کند نه به نفع شخصی.
این بازیگر با بیان مطالب بالا اظهار کرد: سوءاستفاده نباید در هیچ حوزه‌ای اتفاق بیافتد چون سلب اعتماد می‌شود. زمانی که فردی در کنار بقیه قرار می‌گیرد یعنی آن‌ها را دوست دارد و مردم نیز به او اعتماد پیدا می‌کنند. منش افرادی که در کنار مردم هستند باید سالم و درست باشد و در خدمت مردم کار کند.
او با اشاره به اظهار نظر برخی بازیگران درباره هر اتفاقی که در جامعه رخ می‌دهد، گفت: اگر هنرمند و ورزشکار حرفی می‌زند باید به آن عمل کند چون مردم روی او حساب باز کرده‌اند و اگر خلاف حرفش عمل کند، ممکن است به مرور زمان حساب‌هایی که روی او باز کرده‌اند محو و پاک شود و حتی دید بدی نسبت به قشر هنرمند پیدا کنند؛ البته ما نباید چند نفر از این قشر را با عده زیادی مقایسه کنیم و همه را با یک چوب برانیم.
بازیگر سریال‌های «پدرسالار» و «شب دهم» ادامه داد: کلمه «هنرمند» مشخصه‌ای دارد که هر کسی آن را نخواهد داشت. همه ممکن است که کار هنری انجام دهند ولی هنرمند نیستند. در واقع هنرمند بودن به معنویت و اخلاق فرد هم بازمی‌گردد و نه فقط هنر او؛ وگرنه فردی که معنویت و اخلاق ندارد تنها یک هنرپیشه است که هنر را پیشه خود قرار داده است.
پاک نیت در پایان گفت‌: من درباره اقتصاد یا درباره فقه و مذهب نمی‌توانم نظری دهم چون کار من نیست. من بازیگر هستم و می‌توانم درباره تخصص خودم صحبت کنم. مگر این که حرفی را که درباره حوزه دیگری می‌گویم با اطمینان و دانش باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز