روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
به ۳ امتیاز دیدار مقابل استقلال خوزستان احتیاج داشتیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که تیمش به سه امتیاز دیدار مقابل استقلال خوزستان احتیاج داشته است.
به گزارش نسل تدبیر، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی بعد از پایان بازی مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: احتیاج زیادی به ۳ امتیاز داشتیم که هدف اصلی ما بود. بازی را خوب شروع کردیم و تقریبا بازی یک طرفه ای به نمایش گذاشتیم. بازی در زمین حریف بود. حملات خوبی داشتیم و توانستیم از عمق و کناره‌ها استفاده کنیم. موقعیت‌های زیادی هم داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. نتیجه خوب و با توجه به شرایط جدول ۳ امتیاز حیاتی بود. این از نظر روحی تاثیر مثبتی روی تیم دارد.
وی افزود: از هواداران تشکر می‌کنم که در سرما ما را تشویق کردند همچنین از هیأت فوتبال و مسئولان ورزشگاه که زمین چمن را آماده کردند تشکر می‌کنم که برای این زمین زحمت کشیدند با این برد امیدوارم با روحیه خوبی وارد بازی‌های بعدی شویم.
گل‌محمدی همچنین درباره سربازان اضافه شده به تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد:‌ ما یک تیم هستیم سربازانی هم که وارد شدند بازیکنان با کیفیتی هستند و من شناخت خوبی داشتم و دارم. آنها با غیرت هستند و برای پیراهن و تیم‌شان از جان مایه می‌گذارند. بچه‌ها تحت فشار بودند. فشار زیادی از مشکلاتی که بیرون داشتند را متحمل شدند. بازی خوب با این کیفیت و با این فشار سخت است اما بازیکنان ما از پس آن برآمدند و بازی خوبی به نمایش گذاشتند. از آنها تشکر می‌کنم که هرچه داشتند گذاشتند و با توان بازی کردند.
سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: با سه تا از سربازان ۲-۳ سال کار کردم آنها شناخت کافی از کار و تمرین ما دارند این کمک می‌کند تا به هماهنگی بهتر برسیم. بازیکنانی که نیم‌فصل بودند و آنهایی که جدید آمدند همه کمک می‌‌کنند و با وجود مشکلات خوب کار می‌کنند.
وی با بیان اینکه باید تمرینات اختصاصی بیشتری داشته باشیم، یادآور شد: ما در تمرین موارد مختلف از جمله ضربه چارچوب را هم تمرین می‌کنیم اما اینکه بازیکن در شرایط گلزنی هست و گل نمی‌زند به مسائل متعدد از جمله فشار روحی و روانی و آمادگی بدنی مربوط می‌شود. ما در بازی سه گل زدیم که نتیجه بد نبود اما می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم برسیم چون موقعیت‌های زیادی داشتیم.
گل‌محمدی برای بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس عنوان کرد: باید حریف را خوب ‌آنالیز کرده و ریکاوری خوبی هم داشته باشیم. برگزاری مسابقات هر چهار روز کار را سخت می‌کند اما بازیکنان ما خوب کار کردند.
وی همچنین درباره دروازه‌بان خارجی که اخیراً این تیم جذب کرده است، گفت: تست‌ها خوب بود مشکلی وجود نداشت کارت بازی هم صادر شده که می‌توانیم از بازی‌های آینده از او استفاده کنیم. سرمربی تراکتورسازی در پایان در پاسخ به این پاسخ که اتفاقات جام حذفی امروز هم تکرار شد، بیان داشت: اتفاقات فوتبال است خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز را گرفتیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز