روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
بودجه بخش جوانان ناچیز است

معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به بودجه ۴۶ میلیارد تومانی بخش جوانان کشور گفت: باید بر هزینه کرد بودجه جوانان در دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها نظارت داشته باشیم.
محمدمهدی تندگویان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به افزایش بودجه جوانان در لایحه بودجه کل کشور نسبت به سال‌های گذشته، افزود: نسبت به ۲ سال گذشته افزایش اعتبار داشته ایم اما کل بودجه ما ناچیز است.
وی ادامه داد: در مورد جوانان اعتبار ۴۶ میلیاردی برای کل کشور پیش بینی شده است که با کسر حقوق و دستمزد، این رقم بسیار ناچیز است.
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: با این اعتبار، به هر استان حدود ۷۰۰ میلیون تومان بودجه می رسد. با این رقم نمی‌شود کار جدی و اصولی برای جوانان انجام داد. اعتبار ما باید چندین برابر افزایش یابد.
تندگویان با بیان اینکه در حوزه عملکرد بودجه حوزه جوانان در دستگاه‌ها نظارتی وجود ندارد، گفت: دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها بودجه در حوزه جوانان دارند به عنوان مثال وزارت راه و شهرسازی یا وزارت تعاون اعتباراتی در حوزه مسکن یا اشتغال جوانان دارند اما معاونت جوانان بر هزینه کرد این اعتبارات نظارتی ندارد.پیشنهاد ما این است که یا بودجه بخش جوانان را افزایش دهند یا این اختیار را بدهند که بر هزینه کرد بودجه جوانان در وزارتخانه ها نظارت کنیم تا واقعا در این اعتبارات در حوزه جوانان هزینه شود. عملکرد این بودجه باید مشخص و بازتاب آن به ما منتقل شود. معتقدم یکی از این ۲ حالت باید اتفاق بیفتد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز