روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 386
  • 594
  • 995,978
بودجه فرهنگی شهرداری تبریز در راستای توسعه ورزش به کار گرفته شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: بودجه فرهنگی و ورزشی شهرداری هم باید در راستای توسعه ورزش به کار گرفته شود.
حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم در دیدار اعضای هیأت فوتبال و مسئولان میادین فوتبال محلات تبریز با بیان اینکه قهرمان پروری در هر رشته ورزشی بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: سلامتی روح و جسم با داشتن برنامه ورزشی ممکن می شود و همه ورزشکاران به دلیل داشتن این سلامتی از آسیب های اجتماعی مصون می مانند.
امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه پهلوان واقعی کسی است که به نفس خود غالب باشد، افزود : ترویج فرهنگ و اخلاق اسلامی در میادین ورزشی باید از سوی مسئولان ورزشی استان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و از ظرفیت های تیم تراکتورسازی و هواداران پرشور آن که افتخار ایران هستند هم استفاده شود.
وی با تاکید بر اینکه بودجه فرهنگی و ورزشی شهرداری هم باید در راستای توسعه ورزش به کار گرفته شود، تصریح کرد : حمایت از ورزش محلات و گسترش فرهنگ آن در جامعه ، پایه ریزی برای ورزش های قهرمانی در همه رشته ها است و شورای شهر باید با تصویب لوایحی در این خصوص سلامت روحی و جسمی افراد جامعه را تامین کنند.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه محور بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جوانان همیشه به ارتقاء سطح علم ، تهذیب نفس و توجه به آمادگی های جسمانی استوار بوده است، ادامه داد : معیار ارزیابی جوانان ایران اسلامی رشادت و پایمردی فرزندان پاکباخته نسل سوم و چهارم انقلاب است که با آمادگی روحی و جسمی بالا در دفاع از حریم حرم اهل بیت دعوت حق را لبیک گفتند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ادامه داد : این فرهنگ و اخلاق دینی و اسلامی باید در میادین ورزشی بین جوانان ترویج داده شود.
در ابتدای این دیدار جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان و دیگر مسئولان مرتبط با فوتبال با ارائه گزارشی به بیان نکته نظرات خود پیرامون تقویت فرهنگ ورزش در جامعه پرداختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز