روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,231
  • 1,696
  • 1,392,092
بوستان شهید یوشاری طی روزهای آتی تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید

شهردار منطقه هشت از اتمام مراحل کاشت و ایجاد فضای سبز در بوستان شهید یوشاری خبر داد
تیزپاز نیاری ضمن اعلام خبر فوق افزود: بوستان شهید یوشاری یکی از پارکهای محله ای منطقه میباشد که در کوی شهید یوشاری و در فضای هزار متر مربعی احداث شده است که عملیات کاشت فضای سبز این بوستان توسط واحد فضای سبز منطقه هشت طی روزهای اخیر انجام پذیرفته است.
تیزپاز به گونه های گیاهی متعدد کاشت شده در این بوستان اشاره فرموده و گفتند : در این بوستان محلی انواع گونه های گیاهی از قبیل کاج ، گل رز،نسترن،داودی به همراه چمن کاشت شده اند
شهردار منطقه هشت از اتمام عملیات احداث این بوستان طی روزهای آتی خبر داده و از افتتاح این بوستان محلی در آینده نزدیک خبر دادند
هم چنین وی افزود :به منظور ساماندهی و اصلاح شبکه دفع آبهای سطحی در میدان شهید بهشتی ، عملیات اصلاحات این حوزه توسط معاونت فنی و عمرانی و معاونت خدمات شهری منطقه هشت اجرائی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، ضلع شمالی میدان شهید بهشتی بدلیل عدم داشتن سیستم دفع آبهای سطحی در مواقع بارندگی منجر به آبگرفتگی معابر و ایجاد مشکل برای شهروندان میگشت که با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی منطقه هشت اصلاحات لازم در این قسمت انجام و این مشکل همیشگی رفع گردید .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز