روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
بوسکتس: جام‌جهانی ۲۰۲۲ خاص می‌شود

ستاره بارسلونا اطمینان دارد که قطر جام جهانی بسیار خوبی را برگزار خواهد کرد.
سرخیو بوسکتس، ستاره بارسلونا به قطر سفر کرده است. او در گفت و گویی که با سایت الکاس داشت تاکید کرد که جام جهانی ۲۰۲۲ به خوبی در قطر برگزار خواهد شد.
هافبک دفاعی آبی اناری ها گفت: آکادمی اسپایر بسیار خاص و ویژه است و می‌توانم بگویم که قطر با توجه به امکانات خوبی که دارد یک جام جهانی بسیار خوب و خاص را برگزار خواهد کرد.
او ادامه داد: من چیزهای زیادی از فوتبال قطر می‌دانم و این به خاطر حضور دوستم ژاوی در لیگ ستارگان قطر است. او از حضور در فوتبال قطر خوشحال است و بارها چنین چیزی را به ما اعلام کرده است. من چند باری به قطر سفر کرده‌ام و باید بگویم که قطر پیشرفت زیادی کرده است.
ستاره بارسلونا در پایان سخنان خود همچنین اضافه کرد: اتفاقاتی را که در خلیج (فارس) می‌افتد را دنبال نمی‌کنم اما این را به خوبی می دانم که باید صلح و دوستی در همه جای جهان حاکم شود و مردم با همدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز