روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 546
  • بازدید دیروز: 544
  • کل بازدید ها: 529,637
بیشترین حجم آسفالت‌ریزی شهر مربوط به مناطق کم‌برخوردار است

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: اولویت بندی آسفالت‌ریزی بر اساس تصمیم کمیته آسفالت شهرداری تبریز است و با توجه به خرابی، میزان جمعیت و مسائلی از این دست آسفالت ریزی و لکه‌گیری صورت می‌گیرد.
حسین منیری‌فر بیشترین آسفالت ریزی در سال گذشته را مربوط به مناطق کم‌برخوردار ۷ و ۱۰ تبریز دانست و توضیح داد: ادعای عدم آسفالت محله‌ها بعد از گذشت سال‌های سال کذب است وتوزیع آسفالت متوازن با جمعیت مناطق صورت می‌گیرد.
منیری‌فر خاطرنشان کرد: شهرداری دغدغه مناطق محروم را دارد و بعضی‌ها تهمت می‌زنند که تنها در آستانه انتخابات بعضی مناطق را آسفالت کرده‌ایم اما این موضوع تهمت محض است. وی با اشاره به این مسئله که با توجه به نیاز معابر آسفالت ریزی اتفاق می‌افتد، ادامه داد: بعضا معابری وجود دارد که با وجود آسفالت ریزی در زمان کوتاهی دوباره آسفالت ریزی می‌شود که به علت خراب شدن معابر است و دلیل دیگری ندارد.بیشتر کند وکاوهای آسفالت توسط شرکت آب و فاضلاب صورت می‌گیرد که به دو دلیل اتفاق می‌افتد، دلیل اول ایجاد شبکه است که اگر بعد از آسفالت ریزی باشد قطعا اجازه این کند و کاوها را نخواهیم داد اما دلیل دوم مربوط به اتفاقات غیر قابل کنترلی مانند ترکیدگی لوله‌ها است که به دلیل فرسودگی شبکه‌های آب و فاضلاب است که در این صورت چاره‌ای نداریم و نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم لیکن ما اطلاع رسانی‌های لازم را قبل از آسفالت ریزی مناطق به تمام ادارات انجام می‌دهیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز