روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
بیشترین حجم آسفالت‌ریزی شهر مربوط به مناطق کم‌برخوردار است

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: اولویت بندی آسفالت‌ریزی بر اساس تصمیم کمیته آسفالت شهرداری تبریز است و با توجه به خرابی، میزان جمعیت و مسائلی از این دست آسفالت ریزی و لکه‌گیری صورت می‌گیرد.
حسین منیری‌فر بیشترین آسفالت ریزی در سال گذشته را مربوط به مناطق کم‌برخوردار ۷ و ۱۰ تبریز دانست و توضیح داد: ادعای عدم آسفالت محله‌ها بعد از گذشت سال‌های سال کذب است وتوزیع آسفالت متوازن با جمعیت مناطق صورت می‌گیرد.
منیری‌فر خاطرنشان کرد: شهرداری دغدغه مناطق محروم را دارد و بعضی‌ها تهمت می‌زنند که تنها در آستانه انتخابات بعضی مناطق را آسفالت کرده‌ایم اما این موضوع تهمت محض است. وی با اشاره به این مسئله که با توجه به نیاز معابر آسفالت ریزی اتفاق می‌افتد، ادامه داد: بعضا معابری وجود دارد که با وجود آسفالت ریزی در زمان کوتاهی دوباره آسفالت ریزی می‌شود که به علت خراب شدن معابر است و دلیل دیگری ندارد.بیشتر کند وکاوهای آسفالت توسط شرکت آب و فاضلاب صورت می‌گیرد که به دو دلیل اتفاق می‌افتد، دلیل اول ایجاد شبکه است که اگر بعد از آسفالت ریزی باشد قطعا اجازه این کند و کاوها را نخواهیم داد اما دلیل دوم مربوط به اتفاقات غیر قابل کنترلی مانند ترکیدگی لوله‌ها است که به دلیل فرسودگی شبکه‌های آب و فاضلاب است که در این صورت چاره‌ای نداریم و نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم لیکن ما اطلاع رسانی‌های لازم را قبل از آسفالت ریزی مناطق به تمام ادارات انجام می‌دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز