روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 34
  • 514
  • 1,144,803
بیشتر مردم با یارانه امرار معاش می‌کنند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مردم ‌تنها با پول یارانه امرار معاش می‌کنند، گفت: مسئولان باید درد عامه مردم را بفهمند و در عملکردشان این دغدغه را نشان دهند.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور با اشاره به لزوم ایجاد روحیه و مدیریت جهادی برای عبور از مشکلات اقتصادی اظهار داشت: برخی از مسئولان فقط در کلام صحبت از توجه به توان داخل می‌کنند که به بیشتر برای انحراف افکار عمومی برای لاپوشانی کم‌کاری آنان است.
وی اجرای اقتصاد مقاومتی را نیازمند همت و آستین بالا زدن مسئولان دانست و افزود: مسئولان باید حالشان مانند افراد متوسط و رو به پایین جامعه باشد که بتوانند با مدیریت جهادی گره‌گشای مشکلات مردم باشند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برگزاری بسیاری از همایش‌های بلااستفاده و بدون کاربرد در کشور تصریح کرد: مردم نان ندارند بخورند و ما آن وقت همایش‌های رنگارنگ برای رویدادها و برنامه‌های مختلف می‌گیریم بدون اینکه این همایش‌ها خروجی مناسبی داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: اگر فردی در روز تنها نان سنگک ۱۰۰۰ تومانی و بدون هیچ هزینه دیگری شامل کرایه، قبض‌های مختلف، بچه‌محصل و غیره بخورد در ماه همان هزینه یارانه پرداختی دولت می‌شود که این اصلاً شرایط مناسبی نیست و بسیاری از مردم در همین شرایط و تنها با یارانه در حال زندگی کردن هستند.
ذوالنور با تأکید بر اینکه با تعارف که نمی‌توان مملکت‌داری کرد، یادآور شد: مسئولان باید درد عامه مردم را بفهمند و در عملکردشان این دغدغه را نشان دهند، چراکه شرایط کشور عادی نیست که مسئولان بخواهند عادی رفتار، زندگی و مدیریت کنند.
وی با بیان اینکه مشکلات امروز را نباید به پای انقلاب نوشت، گفت: پیشرفت‌های امروز کشور در زمینه‌های مختلف شامل سلول‌های بنیادی، مطالعات دیان ای، ساخت انواع موشک‌های دوربرد و نقطه زن، شبیه‌سازی ژنتیکی، ساخت هواپیماهای و تجهیزات زیردریایی و غیره اصلاً قابل‌مقایسه با وابستگی‌های پیش از انقلاب نیست و شأن این مردم این شرایط نیست و باید با کار جهادی و میدانی مردم را از نگرانی خارج کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز