روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 184
  • 1,596
  • 1,022,229
بیش از ۵۰ هزار قرص و داروی غیرمجاز در آذربایجان شرقی کشف شد

بیش از ۴۰ هزار داروی غیرمجاز و نیز ۱۰ هزار قرص خارجی در آذربایجان شرقی کشف و ضبط شد.
ماموران نیروی انتظامی آذربایجان شرقی در راستای برقراری امنیت اجتماعی برای شهروندان، موفق به کشف و ضبط محموله های داروی غیرمجار با بیش از ۵۰ هزار عدد انواع دارو و قرص به ارزش ریال شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ملکان نیز در همین راستا به خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش داروهای غیر مجاز در سطح مبارک شهر از توابع این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
سرهنگ سهراب شفقی در ادامه اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه متهمی که مبادرت به فروش این اقلام غیرمجاز می کرد، شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی در یک عملیات غافلگیرانه مورد بازرسی قرار گرفت.در بازرسی از مخفیگاه متهم ۴۰ هزار و ۴۰۰ عدد انواع داروی قاچاق غیر مجاز کشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی اقلام دارویی مکشوفه ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ملکان در پایان خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز