روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 450
  • 761
  • 1,333,151
بیش از ۲۶ میلیون کارت ملی هوشمند تاکنون صادر شده است

رئیس سازمان ثبت احوال گفت: از دو سال گذشته که کار ثبت نام کارت ملی هوشمند آغاز شده، تاکنون بیش از ۲۶ میلیون کارت صادر شده است.
حمید درخشان نیا در آئین راه اندازی سامانه کارت ملی هوشمند به همکاری خوب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اداره ثبت احوال کشور اشاره کرد و گفت: این همکاری سبب شد تا امکان ثبت نام کارت ملی هوشمند در کیش برای جمعیت حدود ۴۰ هزار نفری فراهم شود.
وی هدف از این اقدام را تکریم مراجعان و سهولت در امور عنوان کرد و افزود: نخستین ایستگاه ثبت نام برای کارت ملی هوشمند در کیش راه اندازی شد و بزودی این امکان ایجاد می شود که ثبت احوال کیش تبدیل به اداره شود و مردم بتوانند از خدمات صدور شناسنامه و سایر خدمات همچون کارت ملی برخوردار شوند.
معاون وزیر کشور اظهار کرد: از دو سال قبل که کار صدور کارت ملی هوشمند آغاز شده است تا کنون موفق به صدور بیش از ۲۶ میلیون کارت شده ایم.
درخشان نیا جمعیت واجد شرایط بالای ۱۵ سال برای دریافت کارت هوشمند را حدود ۶۲ میلیون نفر عنوان کرد و افزود: امیدواریم این طرح ملی تا پایان سال ۹۷ به اتمام برسد و تمامی واجدان شرایط کارت خود را دریافت کنند.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه کارت های ملی موجود تا پایان سال جاری اعتبار دارند از هموطنان خواست تا هر چه سریع تر ثبت نام خود را در سامانه انجام دهند.
وی در مورد اینکه ثبت نام در تمامی کشور انجام می شود ؟ گفت: با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی تا اوایل مهر ماه امسال حدود ۸۰۰ ایستگاه ثبت نام کارت ملی هوشمند را راه اندازی می کنیم و امکان ثبت نام برای روستاها نیزفراهم خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز