روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
بیش از ۹ هزار نفر در بهار آذربایجان دعوا کردند

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: سه ماهه اول سال‌جاری ۹ هزار و ۳۶۵ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند .
به گزارش شهریار، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: سه ماهه اول سال جاری ۹ هزار و ۳۶۵ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی مراجعه کردند و این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که تعداد مراجعان ۹ هزار و۴۵۷ نفر بود حدود یک درصد کاهش داشته است.
صمدی رادگفت: از کل مراجعان نزاع درسه ماهه نخست سال جاری دو هزار و ۴۳۶ نفر زن و ۶ هزار و ۹۲۹ نفر مرد بودند و این در حالی است که تعداد مراجعان مرد در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۲/۵ درصدی و تعداد مراجعان زن افزایش حدود ۳/۵ درصدی داشته است.
وی گفت: مراجعان مدعی نزاع در خرداد امسال برابر با ۳ هزار و ۶۵۵ نفر بودکه این رقم درخرداد سال گذشته ۳ هزار و ۵۶۴ نفر بوده است که امسال طی این مدت حدود ۲/۶ درصد افزایش یافته است.
صمدی‌راد گفت: آمار مراجعان مدعی نزاع در سال ۹۵ برابر با ۳۳ هزار و ۹۷۳ نفر بوده که از این تعداد ۸ هزار و۸۱۵ نفر زن و ۲۵ هزار و ۱۵۸ نفر مرد بودند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز