روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
بیماران خاص را با بودجه دولتی نمی توان اداره کرد

دبیر فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضاء کشور گفت: با بودجه دولتی نمی‌توان هیأت بیماران خاص را اداره کرد، ما باید به فکر منابع درآمدزا و قدرت اقتصادی قوی برای تامین هزینه‌های خود باشیم.
مهین فرهادی‌زاد در جلسه مشترک هم‌اندیشی هیأت بیماران خاص با دبیر فدراسیون بیماران خاص در تالار معلم تبریز اظهار داشت: فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضاء درآمدزا نیست و باید برای اداره کردن بهتر این فدراسیون و هیأت‌های بیماران خاص فکر اساسی کرد.
وی افزود: با بودجه دولتی نمی‌توان هیأت بیماران خاص را اداره کرد، ما باید به فکر منابع درآمدزا و قدرت اقتصادی قوی برای تامین هزینه‌های خود باشیم.
دبیر فدراسیون بیماران خاص با ذکر مثال‌هایی در مورد تامین هزینه فدراسیون‌های مختلف گفت: به عنوان مثال فدراسیون فوتبال از طریق آموزش، فروش ورزشکار، برگزاری مسابقه و… هزینه‌های خود را تامین می‌کند ولی فدراسیون بیماران خاص هیچ منابع مالی و درآمدزایی ندارد.
وی جذب خیران را یکی از روش‌ها و راهکارهای مناسب در این زمینه اعلام کرد و افزود: ما باید ظرفیت‌های مختلف خیران را شناسایی کرده و فعالیت‌های گوناگونی که برای تامین منابع مالی می‌توانند درآمدزا باشند را شناسایی کنیم.
دبیر فدراسیون بیماران خاص در ادامه از برگزاری مسابقات بیماران خاص خبر داد و افزود: در اواخر شهریور ماه امسال مسابقات سراسری هیأت بیماران خاص برگزار می‌شود و هرچه زودتر نفرات برگزیده خود را به این مسابقات اعزام کنید.
فرهادی‌زاد با اعلام اینکه فدراسیون بیماران خاص در زمینه‌های مختلف از هیچ کمک و حمایتی از هیأت بیماران خاص دریغ نمی‌کند،گفت : در مورد برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف و تامین مدرس تمام ظرفیت‌های خود را در اختیار این هیأت‌ها قرار می‌دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز