روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 205
  • 749
  • 1,336,690
بیمارستان امام رضا (ع) موظف به تامین کاتتر است

مسئول واحد بیماری‌های خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با توجه به این که بیماران دیالیزی برخی جراحان خاص را برای جاسازی کاتتر، ترجیح می‎دهند، بیمارستان امام رضا (ع) موظف به تامین کاتتر و انجام عمل برای جاسازی کاتتر بیماران دیالیزی است.
دکتر مسعود جمشیدی با بیان این مطلب اظهار کرد: گرانی داروها به بیمه‎ها ارتباط داشته و در صورت تمایل به خرید داروی خارجی، باید مابه‎التفاوت آن پرداخت شود. برخی بیماران تریج می‎دهند با وجود داروی مشابه ایرانی که امتحانش را پس داده است، داروی خارجی، مصرف کنند، از این رو بیمار مجبور به پرداخت آن بخشی از هزینه است که بیمه پوشش نمی‎دهد، اما تقریبا ۱۰۰ درصد داروهای ایرانی، تحت پوشش بیمه هستند.
حجت پورفتحی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این خصوص اظهار کرد: با جدیت به دنبال حل مشکل کمبود کاتتر در کم‎ترین زمان ممکن و تامین آن برای بیماران دیالیزی هستیم.
گفتنی است؛ بیماران دیالیزی آذربایجان شرقی حدود دو ماه است که با مشکل کمبود کاتتر مواجه هستند. افزایش قیمت کاتاتر پس از نوسانات ارزی و کمبود آن در فروشگاه ‎ های تجهیزات پزشکی در آذربایجان شرقی، بیماران دیالیزی را با چالش‌های بسیاری روبه ‎ رو کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز