روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
بیمه تکمیلی ۳۰۰۰ خبرنگار تا مهر ۹۷

 سیدعباس صالحی در نشست نمایندگان عضو فراکسیون مطبوعات مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه پرداخت یارانه‌ها به مطبوعات، گفت: بحث شفافیت همیشه مورد توجه است و ارقام پرداختی یارانه به رسانه‌ها در سایت e-rasaneh قرار دارد و امکان رصد میزان پرداختی به هر رسانه وجود دارد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مشکلات خبرنگاران، تصریح کرد: آقای سلطانی‌فر (معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد) در این خصوص جلساتی برگزار کرده است. همچنین با دوستان خود در اداره بیمه نیز جلساتی برگزار کردیم و قرار شد بیمه تکمیلی را تا حداقل ۳ هزار نفر تا آخر شهریورماه به حوزه خبرنگاران اضافه کنیم.
صالحی ادامه داد: با وجود آنکه منابع مالی ما در بخش بیمه افزایش پیدا نکرده و شرایط خودمان در کشور زیاد مساعد نیست، سعی شده این تعداد که به همراه خانواده‌های آنها که حدود ۷ هزار نفر هستند، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.
وی درباره یارانه مطبوعات توضیح داد: تلاش بسیاری در بخش یارانه مطبوعات انجام داده‌ایم تا رقم بودجه‌ای ما افزایش پیدا کند اما این اتفاق ایجاد نشد و با وجود تمام مشکلات طی روزهای گذشته بخشی از یارانه مطبوعات پرداخت شده است و امیدواریم مبالغ بیشتری را بتوانیم به رسانه‌ها بدهیم و اولین قسط پرداخت شد و در ۱۵ روز آینده نیز دومین قسط به ۱۸۰۰ رسانه پرداخت خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز