روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 604
  • 771
  • 1,434,240
بیمه نزدیک به ۱۰۰۰ نفر از رانندگان جاده ای کشور

نایب رئیس انجمن های اسلامی کالاهای کشور اعلام کرد: ۹۷۰ هزار نفر از رانندگان حمل و نقل جاده ای کشور زیر پوشش خدمات بیمه قرار گرفتند.
سعید انگوتی در مراسم قدردانی از تلاشگران عرصه حمل و نقل جاده ای بناب گفت: این تعداد راننده با ۱۵۲ میلیارد تومان اعتبار بیمه شدند.
وی با انتقاد از انجام نشدن کار کارشناسی در بیمه رانندگان خاطرنشان کرد: این بیمه فقط شامل حال رانندگان و همسران آن ها بوده و امیدواریم فرزندان رانندگان نیز بتوانند از مزایای این بیمه بهره مند شوند.
وی با اشاره به کشته شدن ۱۴۵ نفر از رانندگان در سال جاری، گفت: مسئولان امر باید در خصوص بیمه رانندگان و خانواده های آن ها اهتمام کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی هم از توزیع ۲۶ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان آذربایجان شرقی خبرداد و گفت: هنوز ۸۷ درصد نیاز رانندگان استان در این بخش تأمین نشده است و در تلاشیم تا لاستیک مورد نیاز رانندگان را تأمین کنیم.
اروجعلی علیزاده اعلام کرد: بیش از ۳۰ هزار نفر در حوزه حمل و نقل استان فعالیت و تلاش می کنند.
وی با بیان این که پاسخگویی به مطالبات رانندگان در دستور کار دولت است؛ درصدد واقعی کردن کرایه ها و یکسان سازی آن هستیم.
وی گفت: با تشکیل کمیته راهبردی در استان با حضور کارشناسان خبره در این حوزه سعی داریم در راستای رفع مطالبات و درخواست های این قشر قدم های اساسی برداریم.
علیزاده اعلام کرد: دولت طرح تکمیل بیمه این قشر را در دستورکار قرار داده است و بیشتر رانندگان به همراه خانواده هایشان تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.
رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل جنوب استان آذربایجان شرقی هم با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل استان فرسوده است؛ گفت: تعداد۳۲ هزار و ۲۸۹ دستگاه خودرو در ناوگان حمل و نقل این استان فعالیت می کنند که عمر متوسط آن ها بیش از ۱۹ سال است و انتظار داریم مسئولان نسبت به ترمیم و بازسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای استان فکر اساسی کنند.
ناصر هلالی با تأکید بر رعایت شرکت محوری در حمل و نقل بار استان افزود: با اجرای این طرح بار به نوبت بین شرکت ها و رانندگان تقسیم شده و حق رانندگان پایمال نمی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز