روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 198
  • 721
  • 1,335,120
بیکاری،بزرگ ترین تهدید برای کشور است

نماینــده معیــن مــردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت:

نماینــده معیــن مــردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: بیکاری، بــزرگ ترین تهدید برای کشور محسوب می شود و بیکاری قشــر تحصیل کرده دغدغه اصلی مسئولان است. رضــا علیــزاده در جمــع بازنشســتگان و پیشکسوتان سپاه ناحیه اهرگفت: با وجود ظرفیت های خوب و مختلفــی که در کشــور وجود دارد متأســفانه آنگونــه کــه باید و شــاید از این پتانســیل ها در راســتای حل مســایل اقتصادی و مشکل بیکاری استفاده نشده است. عضــو کمیســیون صنایــع و معــادن مجلــس شــورای اســلامی، همچنین با اشــاره بــه وجود پتانســیل هــای خــوب در آذربایجان شــرقی در بخش های مختلف و بــه خصوص معادن مس و ســایر معادن افزود: با ایجاد صنایع جانبی مس در معدن مس سونگون، می توان برای ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر شــغل ایجاد کرد. اگر امروز در کشور امنیت، اقتدار و آرامش اســت بــه برکت وجود نیروهای مســلح مقتــدر و بــه خصوص ســپاه و بســیج و رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری است. علیــزاده، بــا اشــاره بــه نقش ســپاه و بســیج در دوران عمــران و آبادانــی در کشــور نیز گفت: اگــر دیــروز در ۸ ســال دفــاع مقــدس شــاهد رشــادت های ســپاه و بســیج بودیم امروز نیز در مســایل اقتصادی و پروژه های عمرانی نیز وجود این نیروی عظیم نقش بسزایی دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی نیز گفت: تاکنون در رفتار و عمل دشمنان نظام اســلامی تغییری انجام نشــده اســت و باید بدانیم آنها تا رســیدن به اهداف شومشــان از این دشمنی دست برنخواهند کشید. الیاس گل محمدزاده، حفظ تحریم ها علیه کشور، جلوگیــری از تقویــت بنیه دفاعی کشــور و مقابله بــا اقتدار جمهوری اســلامی ایــران در منطقه را از راهبردهای مهم دشمنان بعد از برجام برشمرد. وی، با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم با هوشیاری در برابــر توطئه هــای دشــمنان بایســتیم افزود: عملیاتی شــدن تدابیر مقام معظــم رهبری، تولید قــدرت برای رســیدن به اهداف نظام اســلامی و مقابلــه با نفوذ جریــان های سیاســی، فرهنگی و تمدن غربی از راهبردهای مهم سپاه و بسیج است. در کنار حفظ دســتاورهای انقلاب اسلامی که از اولویت های مهم ســپاه و بسیج است، از خدمت به مردم و اجرای کارهای عمرانی و سازندگی در نقاط مختلف کشور نیز غافل نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز