روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
بیکاری نتیجه‌ کار کسانی است که قطعنامه‌ها را پاره کردند

مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: امروز انتقال پول از خارج دچار اشکال شده است و فرآیند سختی دارد چرا که ترامپ راه‌ها را می‌بندد لذا ما باید با راه‌حل‌های مختلف کشور را اداره کنیم.
حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز اظهار داشت: امروز سالگرد منشور حقوق شهروندی است. حق در این کشور گرفتنی است، از ابتدای انقلاب این اشتباه همواره وجود داشته که مردم به جای اینکه توانمند باشند خدمتگزار بوده‌اند اما وظیفه داریم که مردم را توانمند کنیم.
وی در ادامه گفت: امروز انتقال پول از خارج دچار اشکال شده است و فرآیند سختی دارد چرا که ترامپ راه‌ها را می‌بندد لذا ما باید با راه‌حل‌های مختلف کشور را اداره کنیم.
عراقی خاطرنشان کرد: ما در شرایطی هستیم که به جای اینکه شعار بدهیم و بگوییم که ملت بیکار هستند باید ایجاد اشتغال کنیم.
وی با طرح این سوال که چرا با دنیا مشکل پیدا کرده‌ایم؟ ، بیان کرد: همواره شعار می‌دهیم که سرمایه‌داران مملکت را می‌خورند اما باید باور کنیم که سرمایه‌دار سرمایه‌گذاری می‌کند و کارایجاد می‌کند تا کشور توسعه پیدا کند.
مدیرعامل شرکت ملی گاز با اشاره به اینکه بیکاری نتیجه‌ کار کسانی است که نمی‌دانستند چگونه با دنیا ارتباط برقرار کنند، خاطرنشان کرد: آنان کسانی بودند که قطعنامه‌ها را پاره می‌کردند.
وی تاکید کرد: آزادی حق ملت ایران است و هرکس تخطی کند مخالف ملت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز