روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 16
  • 1,575
  • 1,392,452
بیکاری یکی از مهمترین مسائل و معضلات کشور است

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: در دوران مختلف و متناسب با نیاز جامعه، افراد به طریقی با نثار جان و اموالشان مجاهدت کردند و امروز نیز وظیفه ای مهمتر از اشتغالزایی نداریم.
حسینعلی امیری در مراسم افتتاح کارخانه ماه گلاب لاله زار بردسیر با قدردانی از استاندار کرمان به منظور حمایت از کارآفرینی و سرمایه گذاری در استان اظهار کرد: رزم حسینی در دوران دفاع مقدس یکی از مجاهدان عرصه جهاد و شهادت بود که امروز نیز با پذیرش مسئولیت استانداری، منشاء خدمات زیاد و برجسته ای در استان مستعد و زرخیز کرمان شده است.
وی در ادامه افزود: بیکاری یکی از مهمترین مسائل و معضلات کشور است و ایجاد اشتغال براساس سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری، یکی از مهمترین برنامه های دولت یازدهم بوده است.
امیری لازمه داشتن کشوری آزاد برای دست یافتن به آرمان های بلند انقلاب اسلامی و تحقق اهداف مقام معظم رهبری را ایجاد اشتغال عنوان و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی مهمترین برنامه های دولت و مطالبه جدی مقام معظم رهبری از دولتمردان است که حقیقتا بدون مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد بود.
وی بیان کرد: در دوران مختلف و متناسب با نیاز جامعه افراد به طریقی با نثار جان و اموالشان مجاهدت کردند و امروز نیز وظیفه ای مهمتر از اشتغالزایی نداریم. بنابراین از سرمایه گذاران حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی می توان به عنوان مجاهدان عرصه جهاد اقتصادی یاد کرد.
وی با اشاره به احادث و روایات مبنی بر فقرزدایی از چهره جامعه و سخنانی مبنی بر اینکه با ورود فقر، ایمان خارج می شود، یادآورشد: دولت یازدهم گام های بلندی را در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی برداشت و با افول قیمت نفت از ۱۰۰ دلار به ۴۰ دلار در یک دوره زمانی علی رغم اینکه کشورهای صادرکننده نفت با مشکل مواجه شدند اما دولت سال های سختی را پشت سر گذاشت و نگذاشت کشور دچار مشکل و بحران شود.
امیری اشتغالزایی را مهمترین عبادات و ذخایر آخرت دانست و تصریح کرد: دولت یازدهم از کارآفرینان و سرمایه گذاران حمایت و پشتیبانی نموده و همواره فرش قرمز جلویشان پهن می کند زیرا این یک اصل از آموزه های اسلامی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز