روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 18
  • 489
  • 1,439,773
بی‌مقدار: رسالت رسانه‌ها بازتابی از انتقال رویدادها است

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که متاسفانه در برخی شرایط خبرنگاران مجبور به سانسور اخبار می‌شوند و واقعیت ها را منتشر نمی‌کنند، گفت: فضا باید آزاد شده و شفافیت در جامعه حاکم شود.
شهاب‌الدین بی‌مقدار با بیان این‌که رسالت رسانه‌ها بازتابی از انتقال رویدادها است، اظهار کرد: اگر مشکلی در جامعه مطرح می‌شود، باید سعی شود که در کنار آن، رسانه‌ها راه‌هایی برای رفع آن مشکل ارائه دهند؛ متاسفانه در مقابل ۱۰۰ انتقاد یک راه‌حلی از سوی رسانه‌ها ارائه نمی‌شود.
وی ادامه داد: اگر رسانه‌ها فقط مشکل را در نظر بگیرند و راهکاری ارائه ندهند، ناامیدی در جامعه رواج پیدا می‌کند.
بی مقدار در خصوص واگذاری پرداخت یارانه نقدی به استان‌ها، خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه سال ۹۸ که به مجلس ارسال شده، باید پرداخت یارانه نقدی به استان ها محول شود، ضرورت دارد دست در دست هم دهیم تا بتوانیم از این یارانه استفاده بهینه‌‌ای انجام دهیم.
وی عنوان کرد: هر استان به میزان تعداد افراد یارانه بگیر، اعتبار دریافت کرده و تنها به کسانی که نیاز دارند یارانه پرداخت می‌کنند و بقیه مبالغ نیز سهم پروژه عمرانی استانی می‌شود.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس تصریح کرد: امید است تا تمامی اختیارات استانی به خود استان‌ها واگذار شود؛ چراکه واگذاری اختیارات به استان‌ها منجر به تسهیل در انجام امورات می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز