روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 17
  • 814
  • 1,335,753
بی اطلاعی بیش از ۸۰ درصد خانواده ها از برنامه های اوقات فراغت

معاون امور فرهنگی و جوانان مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: ۸۶ درصد خانواده ها از برنامه های اوقات فراغت اطلاعی ندارند.
امیر تقی زاده در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان هشترود اظهار کرد: ۶۵ در صد قشر هدف، اوقات فراغت خود را در خانه و ۳۵ درصد در خارج از خانه سپری کرده و از این ۳۵ درصد نیز تنها ۱۹ درصد اوقات فراغت را در مراکز و کانون ها سپری می کنند.
وی بر لزوم اطلاع رسانی در مورد برنامه های دستگاه ها در زمینه اوقات فراغت و جذب نوجوانان و جوانان تاکید کرد و گفت: مهمترین وظیفه ستاد ساماندهی امور جوانان توجه به مسائل و مباحث مربوط به این قشر از جمله استفاده بهینه از اوقات فراغت است.
تقی زاده توجه به اوقات فراغت در حاشیه شهرها را اولویت این ستاد عنوان کرد و افزود: ثبت نام و شرکت در کلاس ها برای حاشیه نشین ها بدون دریافت هزینه و رایگان است.
فرماندارهشترود نیز در این جلسه مشاوره قبل از ازدواج همچون آزمایش و کلاس‌ های مشاوره و مهارت زندگی را ضروری ضروری عنوان کرد و گفت: از تمام ظرفیت‌های شهرستان در این زمینه استفاده خواهد شد.
حسن مستفید افزود: از دفاتر ثبت ازدواج خواسته شده تا از ثبت ازدواج زوج هایی که گواهی حضور در دوره های آموزش مهارت های زندگی را ندارند خودداری کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز