روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 612
  • 420
  • 1,436,068
تأخیر ۲ ساله در پرداخت مطالبات تولیدکنندگان دارو

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان دارویی نزدیک به ۲ سال است مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند.
مسعود پزشکیان با اشاره به اینکه باید با اقداماتی از کمبود دارویی و فشار ناشی از این مشکل به مردم جلوگیری کرد، اظهار داشت: به طور حتم از نظر ارزی به شرط مدیریت درست هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت..
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: البته در انتقال و جابه‌جایی ارز، آمریکا برخی اقدامات شیطنت‌آمیز را انجام می‌دهدبنابراین برای این مسئله هم باید تدابیر موثری را در نظر گرفت.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت:بانک مرکزی و تمام وزارتخانه‌های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان از جمله وزارت صنعت در تخصیص ارز کافی باید نهایت همکاری را داشته باشند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: درحال حاضر مهم‌ترین مشکل این است که تولیدکنندگان دارویی با وجود انجام وظایف خود در این حوزه نزدیک به دو سال است که مطالبات خود را دریافت نکردند، از این رو بخشی از مشکلات حوزه دارو به دلیل قصور درپرداخت مطالبات شرکت‌های دارویی است.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مشکل پرداخت مطالبات شرکت‌های دارویی باید به نوعی حل شود، تصریح کرد: واقعیت این است که تولید کنندگان دارویی به دلیل نبود نقدینگی دچار مشکل شده و به دلیل عدم پرداخت مطالبات در تولید و تامین داروی مورد نیاز با برخی موانع مواجه شده‌اند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مصرف اعتبارات و منابع در حوزه سلامت افزایش پیدا کرده است؛ یعنی براساس اعتبارات، هزینه ها صورت نگرفته و درحال حاضر اعتبارات کافی برای پرداخت مطالبات وجود ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز