روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 330
  • 749
  • 1,336,815
تأمین زیرساخت‌های مناسب، لازمه استمرار کار فرهنگی

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در مراسم افتتاح خانه فرهنگ و سلامت شهدای کوچه باغ گفت: زیرساخت های مناسب فرهنگی در صورت تامین می توانند به بسط و استمرار کار فرهنگی در شهر و به بهبود فضای کار فرهنگی و اثر نهادن به رفتار شهروندان کمک کنند.
به گزارش شهریار، معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز تامین زیر ساختهای فرهنگی در شهر ها را بستر وزمینه ای مناسب برای رشد و ترقی فرهنگ شهروندی عنوان کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با بیان اینکه توسعه فرهنگی زمینه ‌ساز تمامی توسعه ‌های اقتصادی و شهری است، تصریح کرد: چنانچه بسترهای فرهنگی در یک جامعه فراهم شود، آن جامعه می ‌تواند مسیر توسعه پایدار را طی کند
وی گفت: فرهنگ بسیار مهم و هویت بخش است به طوری که این فرهنگ است که نظام شهری را متناسب با هنجارها و ارزشها و ظرفیت ها شکل میدهد و در همین راستا شهرداری تبریز با اولویت قراردادن مسائل فرهنگی اجتماعی به دنبال بسترسازی مطلوب در جهت مشارکت و مسئولیت پذیری شهروندان در راستای ارتقای نشاط و رفاه اجتماعی است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری افزود: شهرداری تبریز درچهار سال اخیر در ۱۲۹ مرکز فرهنگی خود، توانسته به بخش عظیمی از شهروندان، به ویژه بانوان خانه دار، نوجوانان و کودکان، خدمات آموزشی و فرهنگی ارائه کند و در این مسیر، موفق به کاهش میزان آسیب های اجتماعی شود.
حمیدی اجرای برنامه های مختلف در عرصه هنر و فرهنگ را منوط به ارتقای سطح سخت افزاری این حوزه دانست و گفت: نیاز فرهنگی شهر تبریز با توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی خود فراتر از وضعیت موجود است و باید برای رسیدن به این مهم، بسترمناسب در این زمینه فراهم شود.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد با افتتاح این مرکز فرهنگی ، گام مناسبی در پرکردن اوقات فراغت شهروندان و نیز رشد فرهنگی و اجتماعی در این منطقه برداشته شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز