روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 384
  • 1,279,949
تأکید بر لزوم برخورد شدید با معارضان

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم برخورد شدید با معارضینی که با مانع تراشی موجب تعطیلی پروژه های اشتغالزایی استان می شوند،‌ گفت:‌ لازم است دادستانی با جدیت وارد کار شده و نیروی انتظامی را مکلف به برخورد با چنین افرادی کند.
حجت الاسلام حکمتعلی مظفری در نشست ستاد حمایت قضایی از سرمایه گذاری افزود: در وضعیت اقتصادی موجود شایسته نیست کاری که موجب اشتغالزایی و سرمایه گذاری می شود به دلیل برخورد ناشایست عده قلیلی متوقف شود.
وی تاکید کرد: در جایی که سند رسمی در دست شرکت شهرک های صنعتی استان است نباید مماشاتی با متعرضان شود و تاکید می کنیم که برخورد جدی با چنین افرادی به عمل آید.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: شهرک صنعتی عالی نسب جزو شهرک های موفق استان و کشور است که دارای ۴۸۴ هکتار زمین در در دو فاز عملیاتی بوده و فاز اول عملیاتی آن ۱۹۰ هکتار است.
سیدمرتضی نیرومند اسکویی افزود: زمین قابل واگذاری این شهرک ۹۵ هکتار بوده و تاکنون ۷۶ هکتار از آن واگذار شده که ۷۷ واحد به بهره برداری رسیده با ۲۱۰۲ نفر اشتغال در آن فعالیت می کنند.
وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده توسط معارضان این شهرک، افزود: ۷٫۵ هکتار از زمین های شهرک که کلیه زیرساخت های آن نیز آماده بوده به دلیل معارضین موجود غیرقابل واگذاری است.
نیرومند اضافه کرد: در ۱۲ هکتار از اراضی موجود نیز به دلیل وجود معارض قادر به ایجاد زیرساخت نیستیم و در خصوص ورودی شهرک نیز با مشکل معارض مواجه می باشیم.
وی با اشاره به مزیت شهرک صنعتی عالی نسب و تقاضا محور بودن آن، گفت: ۲۰ هکتار از اراضی این شهرک به دلیل مشکل معارض تا کنون غیرقابل واگذاری بوده که در صورت حل مشکل مذکور و واگذاری آن تعداد قابل توجهی فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای بیکاران منطقه ایجاد خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی افزود: مراحل اجرایی۲۷۰ هکتار فاز توسعه عالی نسب هم سالیان دراز است که شروع شده و به رغم تحویل اراضی به شرکت، معارضین اجازه کار برای شهرک نمی دهند که در صورت حمایت تشکیلات قضایی آمادگی اجرایی کردن آن وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز