روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 213
  • 843
  • 1,352,686
تئاتر تبریز صاحب خیابان شد

به گزارش شهریار، سعید حاجی زاده از تغییر نام خیابان خاقانی شمالی به خیابان تئاتر خبر داد و گفت: به پاس قدمت بیش از یکصدو سی ساله هنرهای نمایشی و تئاتر در تبریز، خیابان خاقانی شمالی که محل استقرار قدیمی ترین مرکز تئاتر کشور است به نام خیابان تئاتر نامگذاری شد.
وی افزود: در آخرین جلسه شورای نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی کلانشهر تبریز که با حضور تمامی اعضا تشکیل شده بود تصمیماتی در خصوص نامگذاری و بررسی اسامی برخی محلات و مناطق شهر اتخاذ شد.
حاجی زاده افزود: در این جلسه علاوه بر علاوه بر نامگذاری خیابان خاقانی شمالی نیز به نام خیابان تئاتر تبریز، مرکز همایش های بین المللی تبریز به نام استاد شهریار نامگذاری شد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز افزود: از دیگر مصوبات جلسه شورای نامگذاری، تعیین اسامی معابر کوی گلستان واقع در جنوب غربی پل سرداران فاتح را نیز می‌توان اشاره کرد.
وی افزود: تصویب تغییر نام کوی پارس واقع در خیابان طالقانی به نام شهید مدافع حرم حامد جوانی نیز از دیگر مصوبات جلسه اخیر کمیسیون نامگذاری شورای نامگذاری بود.
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: یکی دیگر از مصوبات جلسه اخیر شورای نامگذاری کلانشهر تبریز، نامگذاری پل غیر همسطح واقع در اتوبان پاسداران در تقاطع کوی نصر به ولیعصر ۲ ، به نام تقاطع غیر همسطح ولیعصر (عج) بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز