روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تاج: تغییر سمت اسدی ربطی به بیانیه کی‌روش ندارد

مهدی تاج درباره داوران اظهار کرد: سال‌هاست دربی‌ها را خودمان سوت می‌زنیم. بهترین داوری‌ها و قضاوت در مهم‌ترین رویدادهای جهانی برای ایرانی‌هاست اما متاسفانه چشم‌ها این را نمی‌بیند و فقط مشکلات داوری را می‌بینیم.
رییس فدراسیون فوتبال درباره موافقت با استعفای اسدی تصریح کرد: این از اختیارات رییس فدراسیون است که چنین تعویض‌ها و تغییراتی را انجام دهد.
از زمانی که من آمدم ۵ تا ۶ تغییر مد نظرم بود و آن را انجام دادم که این یکی از این‌ها بود. این تصمیم دیروز و امروز و یا پس فردا نیست.
وی افزود: آقای ساکت در جریان این تغییرات بود و ربطی به بیانیه‌های اخیر ندارد. این کار را هر زمانی انجام می‌دادیم حرف درست می‌شد. البته یک عده هم این حق را دارند که انتقاد داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز