روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 324
  • 1,569
  • 1,020,773
تاخیر در ساخت قطعه ۵ اتوبان هشترود-مراغه به علت کم کاری دولت

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعه ۵ اتوبان هشترود- مراغه به علت تاخیر در مشارکت از طرف دولت و پیمانکار راکد مانده است.
سید حمزه امینی در نشست خبری با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی خاطر نشان کرد: برای آب رسانی به هشترود ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که ۳۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ برای لوله گذاری استفاده خواهد شد تا مردم هشترود بتوانند از آب آشامیدنی سالم برخوردار شوند.
وی افزود: متاسفانه دولتمردان سعی می کنند که وجود آرسنیک در آب هشترود را لاپوشانی کنند و به علت‌های واهی آرسنیک دار بودن آب هشترود را انکار می‌کنند.
وی اظهارکرد: اختصاص قیر به شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر مسئله دار شده و کسی جوابگوی کمیاب بودن قیر نیست.
امینی یاد آور شد: برای ایجاد اشتغال پایدار در هشترود کارهای زیادی انجام شده که می‌توان به ساخت چندین سیلو، رفع تعطیلی چندین واحد تولیدی، دایر کردن کارخانجات تولید آهن اسفنجی و ریل آسانسور اشاره کرد که در صورت تکمیل شدن از ۵۰۰ نفر نیروی کار دعوت به همکاری خواهد شد.
وی گفت: با توجه به اینکه بوی تعفن رودخانه وسط شهر مردم را آزار می‌دهد، ساخت تصفیه خانه فاضلاب مدرن شهری با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته و تا پایان سال آینده شاهد پیشرفت ۸۵ درصدی این پروژه خواهیم بود.
وی اضافه کرد: برای مسیر گشایی خیابان از چایکنار حدود ۱۲ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که از این مبلغ چهار میلیارد تومان هزینه اولیه خواهد بود که در آینده نزدیک در اختیار شهرداری هشترود قرار می‌گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز