روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 1,066
  • 1,388,353
تارتار: پورموسوی تجربه کافی برای مربیگری ندارد

مهدی تارتار سرمربی تیم پارس جنوبی جم می گوید که صحبت های سیروس پورموسوی در مورد به خدمت گرفتن محمد طیبی از روی بی تجربگی است.
مهدی تارتار سرمربی تیم پارس جنوبی جم در گفتگو با “ورزش سه” در خصوص اظهارات سیروس پورموسوی سرمربی تیم فولادخوزستان که خواهان به خدمت گرفتن محمد طیبی بازیکن تحت قرارداد باشگاه پارس جنوبی جم شده بود، گفت: من برای آقای پورموسوی احترام زیادی قائل هستم ولی این صحبت هایی که مطرح شده نشان می دهد که ایشان هنوز تجربه ی کافی برای مربیگری را ندارد. آقای پورموسوی با ما هم در کلاس های حرفه ای مربیگری فوتبال بوده است و اصلا انتظار نداشتم که در این خصوص صحبت کند؛ مثل این می ماند که ما برویم و با رحیم زهیوی که با باشگاه فولادخوزستان قرارداد دارد صحبت کنیم.
تارتار ادامه می دهد: ما این موضوع را روی کم تجربگی آقای پورموسوی می گذاریم. آقای طیبی تحت قرارداد باشگاه است و هر کسی می خواهد صحبتی داشته باشد باید با باشگاه وارد مذاکره شود. قطعا اگر این موضوع تکرار شود از طریق کمیته انضباطی پیگیری خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز