روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 416
  • 1,087
  • 1,361,415
تاسیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری تبریز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از تاسیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای دورن شهری شهرداری تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مهدی یوسفی افزود: در راستای اجرای ماده ۹ قانون توسعه حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور و مصوبه هیئت دولت، سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای دورن شهری شهرداری تبریز راه اندازی شد.
وی با اشاره به راه‌اندازی سازمان حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرتبریز اظهار کرد: پراکندگی مراکز تصمیم گیری، افزایش مشکلات مربوط به موضوع بار و کالا در سطح شهر و حومه و لزوم نظارت، ساماندهی و برنامه ریزی در این موضوع و به استناد مصوبات هیئت دولت و مجلس شورای اسلامی سازمان مدیریت بار و کالای درون شهری تاسیس و راه اندازی شد .
یوسفی ادامه داد: تهیه برنامه های اجرایی در راستای توسعه، اصلاح و ساماندهی حمل و نقل بار و کالا، تدوین نظام برنامه ریزی، تهیه طرح های مورد نیاز، بررسی و تعیین تعداد مورد نیاز ناوگان حمل و نقل بار و کالا، تعیین کریدورهای ویژه حمل و نقل بار و کالا، تعیین نقاط بارخیز و حرکت به سمت ارائه خدمات مکانیزه و الکتریکی از وظایف این سازمان است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز افزود: تدوین سیاست‌ها و خط مشی اجرایی درباره ارتقاء ضوابط ایمنی و حفاظتی و رعایت سیاست‌ها و استانداردها کاهش آلودگی هوا و صدا و مدیریت مؤثر بر وضعیت جابجایی بار و کالا از الزاماتی است که از اهمیت بسزایی برای کلانشهری چون تبریز برخوردار است.
وی با اشاره به مزایای ساماندهی وضعیت بار و کالای درون شهری خاطرنشان کرد: نظامند کردن وضعیت جابجایی و ارائه خدمات بیمه‌ای و رفاهی به زحمتکشان این بخش و بالا بردن اعتماد شهروندان به کارایی و خدمات این حوزه و کاهش مشکلات ترافیکی موجود از مزایای راه اندازی این سازمان است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز