روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 638
  • 530
  • 1,190,520
تامین هزینه روستاهای الحاق شده به شهر، وظیفه شهرداری است

علیار راستگو در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان تبریز در خصوص تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری، بابیان اینکه تا به امروز اعتبارات تخصیص داده‌شده و تا پایان نیز واریز خواهد شد، اظهار داشت: این منطقه عشایری تبریز رینگ گردشگری بوده و سه شهرستان را به یکدیگر ارتباط می‌دهد.
وی افزود: درگذشته مشکلات قانونی در نحوه و فرآیند پرداخت اعتبارات به دستگاه‌های اجرایی از طریق فرمانداری وجود داشت که در سال ۹۶ طی نشستی با دیوان محاسبات حل‌وفصل شد.
فرماندار تبریز با اشاره به تخصیص حدود یک میلیارد اعتبار به فرماندار در خصوص روستاهای فاقد دهیاری خاطرنشان کرد: مبلغ تخصیص داده‌شده تنها برای روستاهای فاقد دهیاری بوده و در جای دیگری نمی‌شود هزینه کرد و البته تا جایی که امکان داشته باشد برای رفع مشکلات کمک خواهیم کرد.
وی با تأکید بر اینکه همه عشایر مولد هستند و بدون کمترین بهره‌مندی به نیازهای شهری تولیدات دامی بر عهده‌دارند، گفت: در این منطقه تنها موضوع آسفالت باقی‌مانده که برای آن تصمیم‌گیری می‌شود.
علیار راستگو در رابطه با وضعیت روستاهایی که به شهر ملحق شده‌اند، بیان کرد: به روستاهایی بدون دهیاری که به شهر الحاق شده اعتباری واریز نخواهد شد چراکه با توجه به ملحق شدن به شهر قانونا نمی‌توان اعتباری واریز و هزینه کرد و تأمین شرایط وظیفه شهرداری است.
وی خاطرنشان کرد: این اعتبارات قانونی بوده و قطعاً ادامه خواهد داشت و در خصوص جذب اعتبارات سال جاری تا خرداد سال ۹۸ فرصت داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز