روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 655
  • 790
  • 1,326,863
تاکید امام جمعه تبریز برسلامت اقتصادی و مبارزه با فساد در شهرداری تبریز

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در دیدار با سرپرست شهرداری تبریز، هشت شاخص مهم را ضرورت مهم مدیریت های اجرایی عنوان کرد. حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در این دیدار خاطرنشان کرد: کار و خدمت برای مردم، حتی اگر به مدت یک روز یا یک هفته باشد، ارزشمند است؛ این مرحله، فرصت مهمی است که باید با بهترین کیفیت، صرف شهر و شهروندان شود. وی با برشمردن ویژگی های مهم خدمت در مسئولی تهای شهری، خاطرنشان کرد: عقیده خاص هر فرد در فضای کار و خدمت محترم است؛ مهم این است که از ورود مسایل سیاسی به محیط کار خودداری شود. حج تالاسلا موالمسلمین آ لهاشم مشورت پذیری را از شاخص های مهم مدیریتی خواند و افزود: افراد هر قدر هم توانمند باشند، نیازمند مشورت دیگران هستند؛ مشورت، موجب قاطعیت در تصمیم گیری خواهد شد؛ البته طبیعی است که نمی توان به تمام نظرات اطرافیان عمل کرد.وی با بیان این که سامت اقتصادی و مبارزه با فساد، به خصوص در نهاد بزرگی مانند شهرداری، حایز اهمیت است، گفت:
محیط خدمت باید از افرادی که زمینه فساد دارند، دور باشد. نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به این که حسن خلق باید در هر حال، مورد توجه مسئولان باشد، اضافه کرد: ممکن است مطالبه افراد، از نظر قانونی، امکان ناپذیر باشد؛ با این حال، رفتار مسئولان و مجریان، باید توام با گشاده رویی باشد. حج تالاسلام والمسلمین آ لهاشم همچنین مشورت پذیری، مردمی بودن، دلسوزی، صداقت و قاطعیت را از دیگر ضرورت های مدیریتی عنوان کرد. وی همچنین بر لزوم بهره گیری از ظرفی تهای مذهبی شهر در برنامه های تبریز ۲۰۱ ۸ تاکید و خاطرنشان کرد: تبریز شهر علامه ها، سرداران شهید، شهدای محراب و اولین پایتخت جهان تشیع است؛ انتظار م یرود این قبیل موارد در محتوای تبریز ۲۰۱ ۸ لحاظ شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز