روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 755
  • 721
  • 1,335,677
تاکید ایران و عراق بر بهبود خدمات ارتباطی در اربعین

مدیرعامل سازمان رسانه و ارتباطات جمهوری عراق و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران بر تقویت روابط عمیق و همکاری های دو جانبه و بهبود خدمات ارتباطی در اربعین تاکید کردند.
‘علی ناصر الخویلدی در شهر نجف با ‘محمدجواد آذری جهرمی’ وزیر ارتباطات و فناوری ایران و هیات همراه دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دو طرف بر ادامه همکاری فنی برای ارائه بهترین خدمات ارتباطی و فراهم آوری تمامی امکانات در این زمینه در طول زیارت اربعین تاکید کردند.
طرفین در این دیدار همچنین در مورد روابط دو جانبه میان ایران و عراق و عمیق تر شدن همکاری ها در زمینه ارتباطات و فناوری با یکدیگر سخن گفتند. وزیر ارتباطات ایران نیز به نوبه خود از خدمات مختلف از جمله در زمینه ارتباطات که از سوی عراق به زائران ارائه می شود از دولت و ملت عراق تشکر کرد.
وی افزود: سفر ما به نجف اشرف برای تاکید بر آمادگی وزارت ارتباطات برای همکاری در تبادل تجارب در زمینه های ارتباطات و فناوری و مشارکت شرکت های ایرانی با همتای عراقی برای ارائه خدمات ارتباطی در ایام زیارت اربعین امام حسین (ع) می باشد.
پس از آن الخویلدی و جهرمی وضعیت زائران و پیگیری نیازهای ارتباطی و فنی آنها و میزان تعهد شرکت های ارتباطی عراقی و ایرانی به ارائه خدمت به زائران اربعین را مورد بررسی قرار دادند.
خدمات مطلوب ارتباطی در ایام زیارت میلیونی اربعین در دو بخش تلفن همراه و اینترنت یکی از دغدغه های زائران و نیز مسئولان دو کشور بوده است.
برغم تلاش مقامات دو کشور، ملاحظات و شروط برخی شرکت های خصوصی ارتباطات در عراق تاکنون مانع خدمات مطلوب به زائران شده است و میلیون ها زائر در این ایام با قطعی مکرر تلفن همراه و اینترنت در نقاط مختلف عراق بویژه در نقاط پر ازدحام و شهرهای کربلا و نجف روبرو هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز