روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 709
  • 1,696
  • 1,391,570
تاکید مدیرکل ارشاد بر ضرورت ترسیم چشم انداز توسعه فضای رسانه ای آذربایجان شرقی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت ترسیم چشم‌انداز توسعه فضای رسانه‌ای استان از سوی خانه مطبوعات گفت: رسانه‌ها باید فعال، پویا، منتقد، حرفه‌ای، متعهد، جسور و مستقل باشند.
محمد محمدپور در دیدار هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان با اشاره به برگزاری موفق انتخابات الکترونیکی خانه مطبوعات افزود: لازمه توسعه استان وجود رسانه‌هایی با ویژگی‌ها مذکور بوده و با چنین رسانه‌های اثرگذاری می توان آسیب‌های موجود در روند توسعه رسانه ای را کاهش داد.
وی با تاکید بر گسترش کمی و کیفی مطبوعات اظهار کرد: بیش از پیش نیاز در حوزه‌های تحلیلی و تولیدی احساس می شود و باید رسانه‌های استان به سمت کیفیت و تولید محتوای غنی حرکت کنند ضمن این‌که ورود به عرصه‌های تعیین کننده توسعه در استان ضرورتی مهم برای رسانه‌هاست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی با اشاره به این ‌که نقد منصفانه همواره منجر به تعالی می‌شود، یادآوری کرد: بی تعهدی، بی انصافی و بی تقوایی در عرصه رسانه مغایر با منافع ملی است و در زمان کنونی بیش از هر زمان نیازمند همدلی و همزبانی فعالان رسانه‌ای استان برای پیگیری مطالبات مهم هستیم.
وی خواستار ترسیم چشم‌انداز توسعه فضای رسانه‌ای استان از سوی خانه مطبوعات شد و گفت: گسترش ارتباطات رسانه‌ای خانه مطبوعات استان با دیگر استان های کشور و با کشورهای خارجی در چارچوب مقررات و ملاحضات ویژه مورد تاکید بوده و افزون بر این آموزش حرفه‌ای فعالان خبری و صیانت از حقوق اصحاب رسانه نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز