روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 422
  • 1,575
  • 1,392,858
تاکید مدیر آموزش و پرورش مراغه بر توجه خانواده ها به پیشگیری از آسیب های اجتماعی

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش خانواده ها در مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: مراقبت از کودکان، نظارت بر رفتار آنان و ابراز محبت به فرزندان در خانواده از آسیب های اجتماعی پیشگیری می کند.
جلیل اسلامی در دومین همایش مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس در تالار شهید بهشتی مراغه افزود: توجه به شخصیت اجتماعی و تغذیه مناسب روحی و روانی فرزندان در کنار توجه به توانایی های مادی توسط والدین ضروری بوده و از بروز گرایش های منفی به سوی ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی جلوگیری می کند.
وی ادامه داد: ایجاد ارتباط نزدیک و صمیمی در درون خانواده ها زمینه ساز آگاه سازی و معرفی هنجارها و رفتارهای مناسب اجتماعی به فرزندان می شود.
وی اضافه کرد: ارتقای توانمندی و اعتماد به نفس در نوجوانان و جوانان و تقویت نه گفتن به آسیب های اجتماعی نیازمند همراهی و مشارکت خانواده ها و بهره گیری از تربیت کودکان مبتنی بر شیوه های نوین تربیتی و اخلاقی است.
وی گفت: آگاه سازی و آموزش در زمینه شناخت و به کارگیری ارتباطات سالم با توجه به گسترش رسانه ها، فضای مجازی و ورود قشر نوجوان و جوان به اجتماع در حال تغییر، باید مورد توجه دستگاه های فرهنگی، آموزشی و به ویژه والدین دانش آموزان قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز