روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 649
  • 1,001
  • 1,356,988
تاکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر سرعت بخشی به تونل انرژی تبریز

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت طرح تونل انرژی تبریز، گفت: این طرح برای تبریز و تامین برق قطار شهری حیاتی است و نباید هیچ عاملی موجب کندی عملیات آن شود.
محمدصادق پورمهدی در جلسه شورای فنی استان، با ابراز تاسف از حادثه ریزش تونل انرژی تبریز و جان باختن تعدادی از کارگران، بر لزوم انجام روش‌های محاسباتی و نکات ایمنی و حفاظت در اجرای پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و توجه و رسیدگی به خانواده‌های جان‌باختگان این حادثه را خواستارشد.
وی اظهارکرد: تونل انرژی تبریز با هدف تامین پایدار برق این شهر و مترو به عمق ۱۶ الی ۱۷ متر از سطح زمین و به طول چهار کیلومتر از حدفاصل عینالی و خیابان روشنایی اجرا می‌شود.
معاون استاندار آذربایجان شرقی بر اجرای ضوابط و مقررات فنی و مهندسی از سوی دستگاه های اجرایی در تنظیم قراردادهای اجرایی و پیمانکاری تاکید کرد.وی همچنین با انتقاد از وضعیت نامناسب آسفالت ریزی در سطح شهر و جاده های استان تاکید کرد: رعایت اصول فنی و کیفیت آسفالت از سوی شهرداری ها و دستگاه های اجرایی باید در دستور کار قرار گیرد.معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه و فلسفه وجودی شورای فنی استان، اضافه کرد: در راستای بهبود و کمک به توسعه و پیشرفت استان و روان سازی فرایندهای اجرایی پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی تشکیل جلسات شورای فنی ضروری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز