روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 305
  • 1,139
  • 1,383,612
تایید صحت انتخابات شوراهای اسلامی سراسر آذربایجان شرقی

هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی، صحت نتایج تمامی حوزه های شهری و روستایی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان به جزء چهار روستا را تایید کرد.
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار ان اعلام این خبر، افزود: پس از دریافت شکایات نامزدهای محترم نسبت به نتایج انتخابات شوراهای شهر و روستاهای آذربایجان شرقی، کارشناسان هیات عالی نظارت استان اقدام به برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، بررسی مستندات، حضور در شهر و روستاها و تحقیقات میدانی و بازشماری صندوق ها در چندین شهر و روستای استان در نهایت هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان اقدام به تایید صحت انتخابات شوراهای اسلامی در سراسر استان به غیر از چهار روستا کرد.
وی ادامه داد: در این بررسی ها تنها انتخابات چهار روستا در سطح استان شامل سه روستا در شهرستان اهر و یک روستا در خداآفرین به دلیل تخلفات گسترده در برگزاری انتخابات باطل و بقیه شهر و روستاهای استان تایید شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز