روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 153
  • 582
  • 996,896
تا به حال نقش منفی بازی نکردم

‌ بازیگر سریال «شهرزاد» درباره ابتدای حضورش در «رهایم نکن» به خبرنگاران گفت: روز‌های شروع ضبط رهایم نکن کمی گیج بودم چراکه مرضیه در من ته نشین شده بود و خیلی متمرکز شدم و تلاش کردم تا بازی‌ام بیرون نزند تا مخاطب آذر را شبیه به مرضیه ببیند. دوست داشتم که این دو نقش متفاوت باشند و از این کار به کار دیگر هم دوست دارم در تمامی آثاری که بازی می‌کنم این تفاوت احساس شود.
این بازیگر ضمن اشاره به اینکه مدتی است کمتر در تلویزیون حاضر شده است، گفت: در این سال‌ها کمتر در تلویزیون حضور داشتم و از طرفی تولید شهرزاد هم نزدیک ۳ سال طول کشید و عملا نمی‌توانستم سریال دیگری را قبول کنم. درست است که اواسط تولید وقفه می‌افتاد و این امکان هم وجود داشت که همیشه آفیش نباشم، اما گه گاهی کار‌های کوچکی انجام می‌دادم.
بازیگر سریال «زمانه» درباره عرصه رادیو و نمایش رادیویی نیز گفت: خانه اولم تئاتر است چراکه کارم را از تئاتر شروع کردم و بعد به سمت تلویزیون و رادیو آمدم. اما به دلیل اینکه استخدام صدا و سیما بودم در رادیو هم حضور داشتم و مهرماه سال گذشته بازنشسته شدم، اما کماکان قطع همکاری نکردم، چونکه نمی‌شود هیچکدام از این شاخه‌ها را رها کرد، هر کدام از این ژانر‌ها مثل بچه‌های آدم هستند و باید همه را در کنار هم نگه داشت.
وی با اشاره به حضور در کار‌های مناسبتی ماه رمضان، گفت: تا به حال پیشنهاد سریال ماه رمضان داشتم، اما به این دلیل که همه یک ماه مانده به پخش پیشنهاد می‌دادند قبول نمی‌کردم و دلیل اصلی که رهایم نکن را قبول کردم این بود که ۸ ماه زودتر از ماه رمضان پیشنهاد شد.
وی ضمن بیان اینکه تا به حال نقش منفی بازی نکردم، گفت: تا به حال نقش منفی بازی نکردم یا شاید بهتر باشد بگویم هیچگاه پیشنهاد نقش منفی نداشتم. این در حالی است که یک بازیگر می‌تواند تمامی نقش‌ها را بازی کند و فقط یک بُعد ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز