روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 826
  • 857
  • 1,394,119
تا نگاه مان را اصلاح نکنیم تغییر اتفاق نمی افتد

نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت:روابط عمومی ها باید باور نگاه خود به جامعه، جامعه را به سمت زیبایی ها سوق دهند.
در دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، مسعود پزشکیان درآیین گشایش این سمپوزیوم در مرکز همایش های بین امللی کتابخا نه ملی ایران افزود:این نگاه ماست که مارا زمین گیر می کند و از حرکت بازمی ایستد و این تغییرنگاه است که جامعه رابه پیشرفت و توسعه سوق می دهد.
وی ادامه داد: مهمترین بخشی که تحول و تغییر را سبب می شود آن چیزی است که ما آن را می بینیم و به دست می آوریم.دنبال خدا بودن یعنی دنبال بی نهایت بودن، انسان همواره به دنبال بی نهایت است.
وی اضافه کرد: تغییر باید در مطلق زیبایی ها و هنر و خلاقیت خودش را نشان دهد، تغییر باید شکل بالندگی و توانمندی خودش را نشان دهد.
وی اضافه کرد:قرار نیست کسی مشکلات و چالش های مارا حل کند باید خودمان دست به دست هم داده چالش های پیش رو را حل کنیم.
وی در ادامه با اشاره به نقش روابط عمومی ها به عنوان دیده بانان جامع اظهار داشت: روابط عمومی ها باید به سیاستمداران بگویند چه اقدامی را انجام دهند و چه اقدامی را انجام ندهند به عبارت دیگر چالش های پیش رو را قبل از آنکه به بحران تبدیل شود چاره اندیشی کنند.
وی با بیان اینکه مشکلات در فضای گفتگو حل می شود نه جنگ و تنش اظهار داشت: در یک فضای گفتگو روابط عمومی ها تلاش کنند با حذف زشتی ها جامعه را به سمت زیبایی ها سوق دهند تا باوری زیبا در جامعه شارژ شود.
وی تاکید کرد: تا زمانی که به دیده هایمان باور و اعتقاد نداشته باشیم نمی توانیم تغییر را لمس کنیم با شعار و احساس نمی شود. اقداماتی که نتیجه بخش نیست باید تغییرکند، اگر مسیری که طی ۳۰ سال گذشته سپری کرده و دچار تغییر و اتفاقی نشده ایم باید تغییر کند اگر بیدار شویم زنده می شویم حرکت های ما باید با آگاهی و مهارت همراه باشد کسی که بدون علم عمل کند همانند راننده ای است که خلاف جهت حرکت می کند.
گزارش نصر حاکی است دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با شعار«روابط عمومی و تغییر برای پیشرفت» طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ی ملی ایران در تهران در حال برگزاری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز