روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 12
  • 639
  • 1,435,048
تا ۱۵ سال دیگر شاهد ۲ برابر شدن مبتلایان به سرطان خواهیم شد

رئیس انجمن رادیوتراپی انکولوژی کشور در دیدارهای جداگانه اعضای هیات مدیره این انجمن با مراجع عظام تقلید و علما در قم گفت: اگر به بحث پیشگیری درمان توجه نشود تا ۱۵ سال آینده شاهد ۲ برابری مبتلایان به این بیماری خواهیم شد.
محمدرضا قوام نصیری، با بیان این که سرطان دومین بیماری مرگ آور است و ۵۰ درصد بیماران گرفتار مرگ می شوند، افزود: در سال گذشته با وجود سه هزار میلیارد تومان هزینه درمانی، اما شاهد فوت ۵۰ درصد بیماران سرطانی بودیم.
رئیس انجمن رادیوتراپی انکولوژی کشور خاطرنشان کرد: در واقع باید با این هزینه زیاد، شاهد زنده بودن ۷۵ درصد بیماران باشیم، ولی این امر میسر نشد.
محمدرضا قوام نصیری، در ادامه سخنان خود اضافه کرد: باید برای جلوگیری از هدر رفت نیروهای انسانی و هزینه های زیاد آن، مؤسسه ها و پژوهشکده هایی در این رابطه راه اندازی شوند تا بتوانند راه بهتری برای علاج معرفی کنند.
رئیس انجمن رادیوتراپی انکولوژی کشور گفت: علت های این بیماری سیگار، جهش ژنتیک و غذا است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز