روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 477
  • 798
  • 1,333,976
تبدیل آذربایجان شرقی به قطب داروسازی کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فعالیت شرکت های دارویی در تمامی زمینه های مواد اولیه، ملزومات و محصول در آذربایجان شرقی گفت: این استان به قطب داروسازی کشور تبدیل می شود.
محمد رضا نعمت زاده در حاشیه بازدید و افتتاح طرح های توسعه ای شرکت های داروسازی در تبریز به خبرنگاران اظهار کرد: شرکت داروسازی دانا در تبریز شرکت بسیار پویا و رو به رشد کشور است که انواع دارو و مواد اولیه تولید می کند.
وی ادامه داد: شرکت داروسازی شهید قاضی تبریز نیز یکی از واحدهای سابقه دار استان می باشد و بیش از ۵۰ درصد سرم مورد نیاز کشور را تولید می کنند.
نعمت زاده گفت: با تلاش واحد تحقیق و توسعه داروسازی شهید قاضی دو محصول جدید رونمایی شد که در اوایل سال آینده خط تولید انبوه آن راه اندازی می شود.
وی از شرکت های داروسازی آذربایجان شرقی درخواست کرد: موضوع صاردات را به صورت جدی در برنامه کاری خود قرار دهند و بازار صادرات را به عنوان بازار جدید و رو به رشد خود هرچه زودتر در نظر بگیرند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: حمایت های مختلف از طریق بانک صندوق توسعه ملی انجام می شود به خصوص اگر طرح های این شرکتها صادراتی باشد تسهیلات ارزی برای تولید کننده و خریداران خارج از کشور ارائه دهیم.
افتتاح چند طرح توسعه صنایع داروسازی و قطعه سازی خودرو از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت به آذربایجان شرقی بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز