روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبدیل تهدیدهای اجتماعی به فرصت‌های تعالی راهبرد ماندگار در برنامه‌های خیریّه

نجفی در دیدار با مدیران و دست‌اندرکاران بنیاد کودک نمایندگی تبریز، پیوند مسنجم شهرداری تبریز و موسسات و گروه‌های مردم‌نهاد را از امتیازات ویژه شهر تبریز خواند.
به گزارش شهریار، شهردار تبریز در این دیدار با اشاره به این‌که قابلیت‌های اجتماعی شهر تبریز، همواره نقش الگوساز در کشور داشته است، گفت: خرسندیم که این ظرفیت مهم با فعالیت‌های مجموعه‌های ارزشمندی مثل «بنیاد کودک» وارد حوزه‌های آموزشی و فرهنگی شده است.
وی با تاکید بر این که دانش و فرهنگ، مهم‌‌ترین نیاز شکوفایی کشور است، اضافه کرد: هر یک از برنامه‌های نیکوکاری، قطعاً در حیات عالی شهر و کشورمان تاثیر گذارند؛ اما تبدیل تهدیدهای اجتماعی به فرصت‌های تعالی پیشرفت، یک راهبرد ماندگار در برنامه‌های خیریّه است.
شهردار تبریز با اشاره به رویکردهای حمایتی شهرداری تبری از گروه‌های مردم‌نهاد و خیریه، اظهار داشت: این حمایت‌ها، در سال‌های اخیر، به صورت منسجم و نظام‌مند در ردیف برنامه‌وبودجه شهرداری تبریز لحاظ شده و خوشبختانه مورد حمایت شورای محترم نیز قرار گرفته است.
نجفی خاطرنشان کرد: در سایه مشارکت جامعه خیّرین و مسئولیت پذیری گروه‌های شهروندی، شاهدیم که تبریز، به شهر بدون معتاد متهاجر تبدیل شده است؛ این موفقیت ارزشمند در کنار عنوان شایسته «شهر بدون گدا» نشان‌دهنده ظرفیت‌های مهم اجتماعی در شهر تبریز است.
علیرضا کافی احمدی، مدیر خیریه بنیاد کودک نمایندگی تبریز نیز در این دیدار گفت: بنیاد کودک، موسسه‌ای غیرانتفاعی، غیردولتی و یکی از بزرگترین سازمان‌های مردم‌نهاد است که با ۲۷ نمایندگی در سراسر کشور و هشت نمایندگی در سطح بین‌الملل، بیش از ۸۳۰۰ دانش‌آموز را در کشور حمایت می‌کند.
وی با قدردانی از حمایت‌های شهردار تبریز از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی گروه‌های مردم‌نهاد، یادآور شد: فعالیتهای این بنیاد، با توجه و حمایت ویژه شهرداری تبریز در بحث‌های زیرساختی و حمایت های معنوی، پیگیری می‌شود و تلاش دارد تا به امید خدا، هیچ دانش‌آموز مستعدی بر اثر فقر و آسیب‌های اجتماعی، از تحصیل علم و دانش بی بهره نباشد.
مدیران و دست‌اندرکاران بنیاد کودک نمایندگی تبریز در پایان این دیدار، لوحی را به پاس حمایت‌های گسترده شهرداری تبریز، به دکتر نجفی اعظا کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز